Instagram’da Yorum Beğenme Nasıl Yapılır?

Instagram’da Yorum Beğenme Nasıl Yapılır?
Instagram’da Yorum Beğenme Nasıl Yapılır?

Geçmiş zamanlarda özellikle kısıtlı olan instagram şartları, son yıllarda Dünya çapında milyar kullanıcı sayısına ulaşınca, kendini inanılmaz boyutta yenilemiştir. Hata payı sıfır olarak hizmet sunan sosyal medya platformu, fotoğraf yorumlarında karışıklığa neden olmamak, olası sorunların önüne geçmek için biçilmiş kaftan gibi yorum içerisinde yorum ekleme ve beğenme özelliği getirmiştir. Uzun zamandır beklenilen özelliklerden biri olan Instagram yorum beğenme özelliği sayesinde artık birçok caps sayfası ve komik paylaşımlar yapmakta olan Instagram hesaplarına iş çıkmıştır. Peki, İnstagram yorum beğenme nasıl yapılır? Kişiler böylece birbirleri ile otomatik ve birebir olarak yorum beğenme imkânı bulmaktadır. Özellikle kişisel yorumları birebir beğenmekle ortaya çıkan sorunları engelleyerek, kişilerin yanıtla kısmı ile otomatik olarak cevap verilen hesaba etiket yapılmakta.

Sistem üzerinden beğeni yapmanın yanı sıra, yapılan yorumları da yanıtlamak mümkündür. Güncel hesapların tamamı, yoruma açık olan fotoğrafları altına yapılan yorumları, kolayca beğenme imkânı tanımıştır.

Instagram Yorum Beğenince Bildirim Gider Mi?

Instagram uygulamasında bir kişinin yorumunu beğendiğiniz zaman karşı tarafa bildirim gitmez lakin karşı taraf daha sonrasında o yorumuna baktığında yorumunun kimlerin beğendiğini görebilir. Bunun haricinde şayet bir gönderiyi siz paylaştıysanız ve o gönderiye bir yorum geldi ise ve o yorumu siz beğenirseniz o zaman bildirim gider. Kısacası yapılan yorumu gönderi sahibi beğenir ise o vakit bildirim gider. Instagram’ın yeni özellikleriyle artık Instagram dünyası farklı bir boyuta geçiş yapmış olup günümüzün en fazla kullanılan uygulamalar yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Instagram’da bir kişinin yorumunu beğenmek için sadece yorumunun yanında bulunan minik kalp işaretine dokunmanız yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan