İOS 10 Özellikleri Nelerdir?

İOS 10 Özellikleri Nelerdir?
İOS 10 Özellikleri Nelerdir?

İOS 10 daha yeni çıktı. Bilindiği gibi bir çok özelliği de beraberinde getirdi. Daha çok mesajlaşma uygulamasındaki yenilikler çok önemli. Özellikle el yazısı ile yazılabilir olması mesajlaşmaya daha farklı bir boyut kazandırmaktadır. Bundan dolayı da mesajlaşma uygulamalarının farklı olması bir o kadar önemlidir. Ayrıca üst menünün değişmesi ve alttan çıkan menülerin ikili olması ayrı bir yenilik katmıştır. Daha önceki sürümler de kilitli iken kamera uygulaması artık yan tarafa ekran oynatıldığında açılmaktadır. Ayrıca İOS 10 da bildirimler çubuğu ise kilit ekranında yer almaktadır. Bu da yeni bir özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Önceki sürümler de üstten bildirim çubuğu indirilmektedir.

İşte Dillere Destan Olan İOS 10 Özellikleri

Neden İos 10?

Teknoloji geliştikçe birçok kolaylık da beraberinde geliyor. Ayrıca sadece kolaylık anlamında değil eğlenceli oluşuyla da dikkat çekiyor. İos 10 özellikleri nelerdir? İşte sadece bir kaçı :

  1. Mesaj balonlarını daha farklı görüntüleyebilir ve daha eğlenceli mesaj yollayabilirsiniz.
  2. El yazınız ile yazı yazabilirsiniz.
  3. Birçok görsel efekt ile mesajlarınızı canlandırabilirsiniz.
  4. Birçok emoji sadece tek bir dokunuş ile kelimelerden dönüşebilir.
  5. Daha kolay anlaşılır haritalar ile daha kolay yolunuzu bulabilirsiniz.
  6. Muhteşem yıl dönümü ve doğum günü mesajları hazırlayabilirsiniz.
  7. iMessage uygulamaları.

ve daha birçok özelliği ile yazışmalarınızı kişiselleştirebilir, muhteşem görsel şölenleri çok kolay hazırlayabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüz ile hazırlanmış iOS 10 birçok muhteşem özelliği ile sizi mutlu edecek. Teknolojinin her gelişimine ayak uyduran yazılımcılar her geçen gün biraz daha şaşırtmaya devam ediyorlar.

iOS 10 birçok eğlenceli ve kişisel yönden etkili mesajlar üretebildiği gibi en önemli özelliklerinden biri de daha güvenli olmasıdır. Kendinizi ve bilgilerinizi güvence altında tutacağınız bu yazılım ile hayatınız daha kolay olacak.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan