iPhone 8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?
iPhone 8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Akıllı telefon piyasasının öncülerinden olan Apple’ın; iPhone 8’i, 2017 yılının son aylarında piyasaya sürmesi bekleniyor. Edinilen bilgilere göre Apple, iPhone 8 modeli için 3 farklı boyut seçeneği (4.7”, 5.2”, 5,5”) sunabilir. Merakla beklenen iPhone 8‘in teknik özellikleri neler olacak, iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak soruları Apple müşterilerinin en çok merak ettiği sorulardan bazıları. Net bir fiyat bilinmemekle birlikte üç farklı model için fiyat aralıklarının 3000-4000 TL arasında değişmesi bekleniyor.

iPhone 8’in Teknik Özellikleri

Piyasaya çıktığı ilk gün uzun kuyruklar oluşmasına neden olan iPhone modelleri için müşteriler, iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak, iPhone 8 ne zaman çıkacak, iPhone 8’in teknik özellikleri neler olacak sorularında oldukça sabırsız davranabilirler. Yeni ürünün ne gibi özellikleri olacağı, firmadan çok müşterileri heyecanlandırıyor.

Apple, 10.yıldönümü kutlamalarında tanıtabileceği söylenen, 3 farklı boyutta sunacağı iPhone 8’in tüm modellerinde çift kamera özelliğini kullanacağı, modellerinden en az birinde kavisli oled ekran kullanacağı, kasanın arka tarafının cam olacağı, A11 işlemci kullanacağı (Apple’ın 7 modellerinde kullanılması bekleniyordu ama olmadı), iki yeni renk seçeneği olacağı (kırmızı ve jet white) gerçekliği kanıtlanmamakla birlikte istihbarat sonucu edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

iPhone SE2 Söylentisi

iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak, iPhone 8 ne zaman çıkacak sorularının cevapları bir netlik kazanmamasına rağmen kullanıcılar, müjdeli haberi alacakları firma açıklamasını bekliyor. Apple’ın iPhone 8 modelinden önce Special Edition 2 modelini piyasaya sürebileceği de ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Firmanın satış politikaları doğrultusunda bir ara model çıkarabileceği, böylelikle iPhone 8 modelinden önce farklı bir modelin piyasada olması söylentisi de bulunuyor. 2017 yılının son aylarında doğru Apple’ın, kullanıcılarına vereceği haberle yüzlerini güldürmesi bekleniyor.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan