İphone WhatsApp Takip Programı Var Mıdır?

İphone WhatsApp Takip Programı Var Mıdır?
İphone WhatsApp Takip Programı Var Mıdır?

Kimi zaman İphone kullanmadığım için kendime kızıyor kimi zaman da Android kullandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Android kullanıcıların marketi (Google Play) diğer marketlere göre kat kat daha fazla uygulamaya sahip olduğundan dolayı ve Android’in alt yapısı daha kullanışlı olması biz Android kullanıcılar için büyük nimetlerden saymaktayız. WhatsApp için ve ya diğer uygulamalar için herhangi bir yardımcı uygulama adı altında bir uygulama çıksa ilk olarak Android sürümü yayınlanır eğer ki uygulamanın yapımcısı profesyonel biriyse İOS kullanıcıları içinde kısa sürede İOS sürümünü de yayınlamaktadır lakin App Store marketlerinde bir uygulama paylaşmak çok zorlu bir görev.

İOS kullanıcıları için bugün WhatsApp takip programı hakkında bilgiler vermek istedim. Biliyorsunuz ki Android kullanıcılar WhatsApp takip programları sayesinde istediği kişinin WhatsApp son görülme saatini takip edebilmekte. Bunun haricinde Android kullanıcılar GBWhatsApp adı altında WhatsApp’ın gelişmiş özelliklerini barındıran uygulamaları da kullanabilmektedir.

Her neyse konuyu dağıtmadan İphone için WhatsApp takip programları hakkında biraz bilgi vereyim, bildiğiniz üzerine WhatsDog uygulaması ile WhatsApp’ta sevgilimizi, eşimizi, en yakın arkadaşlarımızı, çocuklarımızı, bizi bırakıp terk eden halen sevdiklerimizi bu uygulama sayesinde takip ediyorduk lakin bir süre sonra WhatsDog uygulaması çalışmamaya başladı. Bunun üzerine bir çok alternatif uygulamalar çıksa da maalesef başarısız oldu ve WhatsDog kadar kalıcı olamadan faaliyetlerini onlarda durdu.

2016 Mayıs ayından itibaren sorunsuzca çalışmakta olan uygulamalardan olan Whatscope uygulamasıyla sizlerde İphone’da WhatsApp takibi yapabilirsiniz. Whatscope uygulaması şuan için Android kullanıcılarına hizmet verirken ilerleyen günlerde App Store tarafından kabul edilirse İOS kullanıcılar içinde hizmet verecektir. Whatscope uygulaması ücretli olup, 1 gün deneme süresi ile uygulamayı 1 gün boyunca test edebilir ve uygulama hoşunuza gider kullanmak isterseniz de aylık 29TL karşılığında uygulamayı kredi kartınız ve ya kontör ile satın alarak kullanabilirsiniz. İphone’da WhatsApp takip programı olarak adlandırabileceğimiz Whatscope uygulamasıyla son görülme saatlerini takip edebilir ve takip ettiğiniz kişi WhatsApp’a girdiğinde size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz. Whatscope uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız da ilerleyen günlerde Whatscope uygulamasını paylaşacağım.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan