İş Bankası Hesap Kart Şifremi Unuttum

İş Bankası Hesap Kart Şifremi Unuttum
İş Bankası Hesap Kart Şifremi Unuttum

İş bankasına ait olan bankamatik şifresini unutan müşteri için paylaşmış olduğumuz bu yazı sayesinde artık bir çok müşteri unutmuş olduğu şifreyi kolaylıkla hatırlayabilecek. İleri seviyede gelişmiş yapıda olan bir çok kişinin en büyük tercihleri olan İş Bankasına ait olan hesap kart şifresinizi unuttuysanız yapmanız gereken bütün işlemler hakkında bugün sizlere biraz bilgiler vermek isterim. Herhangi bir İş Bankası ATMsinden İş Bank Bankamatik kartınızı kullanarak para çekebilir, para yatırabilirsiniz. Kendi müşterisine bir çok kolaylığı sağlayan İş Bankasında unutan bankamatik kart şifrenizi sadece kartınızın üst kısmında yer alan bilgiler ve sizin kişisel bilgilerinizi kullanarak kolaylıkla bankamatik şifrenizi öğrenebilirsiniz. Unutulan İş Bankası bankamatik kart şifrenizi hatırlamak istiyorsanız İş Bankasına ait olan 0850 724 0 724 numarayı çevirerek buradan bankamatik kart işlemleri menüsünden yeni şifre alabilirsiniz. Eğer mobil onay kullanıyorsanız bu işlemi farklı bir telefon üzerinden kullanarak yapınız, bankamatik kartınıza bağlı olan telefon numarası üzerinden aramak yerine başka bir telefondan arayınız ki bazen mobil onay için telefonunuza konuşma esnasında gelmemektedir. Farklı bir numaradan işlem yaparak kendi telefonunuza gelen mobil onay kodu ile mevcut bankamatik şifrenizi öğrenebilirsiniz ve ardından herhangi bir işbanka ait olan ATMden şifrenizi değişebilirsiniz. Peki o halde İş bankasında şifresini unutan bir kişi ne yapmalıdır?

Nasıl yapabilirim?

– Eğer telefonunuz görüşme esnasında SMS almıyor ise farklı bir numaradan 0850 724 0 724 numarayı arayınız ve ardından buradaki adımları takip ediniz.
– Bankamatik şifre kısmına geldikten sonra sizden istenen bilgileri giriniz.
– Ardından telefonunuza gelen onay kodunu girdikten sonra unuttuğunuz bankamatik şifrenizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
– Eğer bankamatik şifrenizi değiştirmek istiyorsanız bunun için İş Bankasına ait olan herhangi bir Atmye giderek kolaylıkla şifrenizi değişebilirsiniz.

Banka işlemleri hakkında sormak istediğiniz bütün soruları herhangi bir bilgi paylaşımı yapmadan alt kısımdan bizlere herkese açık bir şekilde sorabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan