Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyım

Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyım
Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyım

İlerleyen zamanlarda ameliyat olacağım için düzenli bir şekilde kilo almam gerekiyor, bunun için hem kendim hemde sizler için biraz araştırma yaptım ve sizlere 2016 yılında nasıl düzenli ve sağlıklı kilo alacağınız konusunda bilgi vereceğim. Evet yanlış duymadınız, sağlıklı kilo almanız durumunda vücudunuzda yağ birikmeyecek ve sadece kaslarınız ile belli bir yere kadar kilo alabileceksiniz. Kilo alabilmek için, düzenli bir şekilde beslenmek ve spor yapmak gereklidir. Eğer sizlerde spor yapıp, vücut güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız hemen bir spor kulübüne yazılıp oradaki aletleri kullanarak kendinize yeni bir vücut oluşturabilirsiniz. Her gün belli bir miktarda kalori almanız gerekmektedir, bunun için biraz araştırma yaparak kendinize bir beslenme listesi hazırlayıp şu günde şunu yersem şu kadar kalori alırım ve daha sonrasında şu kadar protein alırsam şu kadar yemem lazım gibisinden kendinize göre bir besin tablosu hazırlamanız lazım. Ayrıca almış olduğunuz kalorileri vücudunuzda bir şeklde kas olarak dönüştürerek vücudunuzda yağ olması yerine kas olmasını sağlayabilirsiniz.

Her gün düzenli olarak belli bir listeye bağlı kalıp düzenli olarak kilo alabilir ve bunu kasa dönüştürebilirsiniz, yağlı besinlerden uzak durarak proteini ve kalorisi yüksek olan yiyeceklere yönelerek sağlıklı kilo alabilirsiniz.

Kısaca şöyle özetleyebiliriz, tamamen kendi bütçenize göre ayarlamanız gerekmektedir, düzenli beslenerek ve düzenli spor yaparak hızlı bir şekilde vücut yapabilir ve ayrıca kilo alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan