Kiralık Aşk Defne (Elçin Sangu) Kimdir

Kiralık Aşk Defne (Elçin Sangu) Kimdir
Kiralık Aşk Defne (Elçin Sangu) Kimdir

Kiralık Aşk Defne

Yeni sezonda bomba gibi giriş yapan Kiralık Aşk dizisi, ilk bölümünde izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. İlk bölümü olmasına rağmen, reytin rekorları kıran yeni sezon dizileri arasında en çok izlenilen dizi olarak gözüküyor.

Dizinin başarısının en büyük etkeni olan başarılı oyuncuların dizide yer almasıdır. Dizide Defne karakterini canlandıran başarılı oyuncu Elçi Sangu dizi izleyenleri tarafından bir hayli merak ediliyor.

Dizinin izleyiciler tarafından beğenileceği çok merak ediliyordu. Bugün sizlerle dizinin merak edilen oyuncusu, Defne Kimdir, Kaç Yaşında ve tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kiralık Aşk Dizisi Defne Kimdir (Elçi Sangur)

Dizide büyük rol üstlenen Elçin Sangur, İstanbul doğumludur. 9 Ağustos 1988 doğumlu olan Elçin Merisin Üniversitesi mezunudur. Oyuncu hayatında başarılı olduğu gibi, okul hayatındada başarılı olan Güzel oyuncu Müziklede ilgilenmektedir. Oyunculuk hayatında ilk defa  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol almıştır.

Önceki sezonda büyük çalışmalar yapıldığı halde başarı almayan Star Tv’de yayınlanan Kurt Seyit Ve Şura dizisinde de rol almıştır.

Elçin Sangu 1,70 boyunda ve 59 kilodur. Güzel oyuncunun en son rol aldığı dizi ise Atv’de Sevdam Alabor’da yer almıştı. Şimdi ise bir daha Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırmakta.
Kiralık Aşk Defne (Elçin Sangu) Kimdir

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ayla - 23 Temmuz 2015 - 20:04

Kiralik aşk dizisi gerçekten hayatımı değiştiren bir dizi oldu . Defne elcin sanguyu çok seviyorum çok sevdiğim bir insandır kendisi. Rolünü hakeden başarılı isimlerden sadece bir tanesidir.