LG G3 Ne Zaman Marshmallow 6.0 Sürümü Gelecek?

LG G3 Ne Zaman Marshmallow 6.0 Sürümü Gelecek?
LG G3 Ne Zaman Marshmallow 6.0 Sürümü Gelecek?

LG’nin en çok tercih edilen telefonlarından biri olan LG G3 oldukça kullanışlı olup, hem performans hem de fiyat bakımından oldukça etkili bir telefon olduğunu zaten biliyoruz, bir çok kullanıcısı olan G3 telefonu hakkında biraz araştırma yaparak Marshmallow güncellemesi yani Marshmallow 6.0 Sürümü ne zaman gelecek bunu tartışmak istedim. Geçtiğimiz günlerde bilindiği gibi Samsung, Galaxy modelllerine Marshmallow 6.0 sürümünün güncellemesi geleceği belirtmişti, bunun üzerine hareket geçen LG şirketi G3 modeline Marshmallow 6.0 Sürümünü ne zaman getireceğini açıkladı. Yakın bir zaman içerisinde Marshmallow 6.0 güncellemesi ilk defa Polonya’da test edilecek daha sonra da tüm dünya geneline LG G3 Marshmallow 6.0 güncellemesi gelecek. 16-18 Aralık tarihleri arasında tüm dünya genelinde dağıtıma başlanacak olan Marshmallow 6.0 güncellemesi şimdiden hayırlı olsun, sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Lg G3 İçin Marshmallow 6.0

LG firmasının amirali olarak 2014’de Türkiye’ye giriş yapan LG G3 taşıdığı özellikleri ile rakiplerini açık ara önde bırakarak adını duyurmuştu. Marshmallow 6.0’ın duyurulmasının ardından Android camiasının en çok konuşulan konusu haline gelen güncelleme, elbette LG kullanıcılarını da meraklandırdı. Peki, ama lg g3 ne zaman marshmallow 6.0 sürümü gelecek? Birçok kullanıcı Marshmallow 6.0’ın yayınlandığı yazılarını okusa da telefonlarının yazılım güncellemeleri bölümüne gönderilmiş herhangi bir yazılım bulamadı.

Bunun esas sebebi LG firmasının kullanıcılarını şaşırtarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini bilgisayar üzerinden LG PC Suite ile göndermesidir. Henüz güncelleme almamış kullanıcılar LG PC Suite ile telefonlarını Marshmallow 6.0’a sorunsuz bir şekilde geçirebilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan