LG Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?
LG Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Marsmallow’un neler yapabileceğini muhtemelen merak ediyorsunuzdur. Android işletim sisteminin yeni sürümü, belki çok büyük yenilikler ile donatılmamış olabilir, ancak bu güncellemeyi edinmek ve kullanmak isteyeceğiniz yenilikler bizleri bekliyor olacaktır. Marshmallow ile gelen yeniliklerden olan Google Now On Tap en önemli yeniliklerden biri. Home düğmesine uzun bir şekilde basarak erişebileceğimiz Google Now on Tap, çaldığınız şarkı, izlediğiniz film, bulunduğunuz mekan vb. hakkında sizlere hızlı bir şekilde bilgi vermektedir. Ara yüzü ise bildiğimiz ara yüz. Bir başka yenilik ise USB Type C. Bu güncellemeyi alır almaz bir anda telefonunuzun şarj portu USB Type C’ye dönüşmeyecektir, fakat bu yazılım bunu desteklemektedir. USB Type C, alışılagelmiş Mikro USB kablolarından çok uzakta, öncelikle daha hızlı şarj imkânı sunan USB Type C, bunun yanında veri transferi, aynı anda video aktarımı ve şarj edebilme gibi yetenekler ile donatılmıştır. Daha önemlisi kabloyu her iki yönde de takmanıza izin vermektedir. Android Marshmallow, metinlerdeki seçimleri kolaylaştırıyor, seçiminiz kelime kelime bütünleyecek biçimde genişletmektedir, böylece metinleri seçmek için harcanan zaman minimum oluyor. Bir başka yenilik ise, sık kullandığınız uygulamaları otomatik olarak algılamaktadır. Bu sayede bir bağlantı paylaşacağınız zaman, en çok kullandığınız uygulama paylaşım menüsünde ilk olarak karşınıza çıkmaktadır. Şimdi ise LG için Marshmallow güncellemesi nasıl yapılır ona bakalım.

LG Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncelleme yaparken, en son sürümü kullanıyorsunuz, uyarısı alıyorsanız adımları takip ederseniz, cihazınızı kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza LG Bridge programını kurmanız gerekmektedir öncellikle, bu şekilde bilgisayar üzerinden güncellemenizi yapabilirsiniz. İlk olarak LG Bridge programını açıyoruz, telefonunuzu bilgisayara bağlayıp, program ile bağlantı kurduğuna emin oluyoruz, Başarılı bir şekilde bağlantı kurduğunu, Yazılım Güncelleme yazısını görerek, anlayabilirsiniz, ona tıklayınız. Butona bastıktan sonra, güncelleme hakkında bilgi veren bir uyarı ile karşılaşacaksınız, onay kutucuğuna tıklayarak, tamam tuşuna basınız. Güncelleme boyutu 1.55GB, güncelleme süresi internet hızınıza göre değişiklik gösterecektir. LG için Marshmallow güncellemesi nasıl yapılır, sorusunun cevabını aradık.

Şimdi ise, artık arkanıza yaslanıp işi telefona bırakabilirsiniz. İşlem başarı ile tamamlanacaktır. LG için Marshmallow güncellemesi nasıl yapılır yazımızın sonuna geldik, sizlerde yazımızı rehber olarak kullanıp telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan