Pokemon Go Oyununu Nasıl İndirebilirim?

Pokemon Go Oyununu Nasıl İndirebilirim?
Pokemon Go Oyununu Nasıl İndirebilirim?

Hayatımızın en iyi noktasında giriş yapmış olan oyunlardan biri olan ve kısa sürede bir çok kişinin telefonlarında yer alan Pokemon Go oyununu sizlerde telefonlarınıza indirerek eğlenebilirsiniz. Pokemon Go oyununu telefonlarınıza indirerek kısa sürede en iyi karakterleri toplayıp ilerleyen zamanlarda açılması beklenen toplu oyuncu arenasına katılarak kendinizi kanıtlayabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz. Kısa sürede popüler olan Pokemon Go oyununu apk olarak indirerek Android olan telefonlarınızda oynamaya başkayabilirsiniz. Peki Pokemon go oyununu nasıl indirebilirim?

Pokemon Go oyunu dünyada ve Türkiye’de çıkar çıkmaz çok popüler bir hale geldi. Oyun Türkiye’de de çok popüler olmasına karşın henüz Türkiye’de resmi olarak yayınlanmadı. Bu yüzden oyun Google Play Store’da ve App Store’da bulunmuyor. Durum böyle olunca da oyuna ulaşmak zorlaşıyor. Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa yapmanız gereken şey şu: Arama motoruna “Pokemon Go apk” yazmak ve çıkan sonuçlardan birinden oyunun kurulum dosyasını indirmek. İndirdikten sonra ise üzerine tıklayıp oyunu kurmanız gerekiyor sonrasında oyunu keyifle oynayabilirsiniz. İos işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa yapmanız gereken şey de  yine android telefonlarda olduğu gibi oyunun kurulum dosyasını indirip oyunu kurmak.

Böylelikle kısa sürede popüler olmuş olan oyunlardan olan Pokemon Go oyununu bilgisayarınıza sorunsuzca indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan