Pokemon Go Topu Bitti Nasıl Alınır?

Pokemon Go Topu Bitti Nasıl Alınır?
Pokemon Go Topu Bitti Nasıl Alınır?

Son günlerde herkesi cep telefonlarına kilitleyen Gps destekli konum servisi ile oynanan çizgi filmden uyarlanmış pokemon go oyununu bilmeyen yoktur. Kısaca anlatmak gerekirse oyunda haritadan ilerleyerek pokemonları bulmanız ve yakalamanız gerekiyor. İnsanların teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek isteyen bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız mecburen yürümek zorundasınız. Aksi takdirde arabada giderken pokemonları yakalayamıyorsunuz veya 10 km gibir bir hızla gitmeniz gerekiyor. Pokemonları yakalamanızı sağlayan Pokeball dediğimiz bir pokemon topu var. Pokemon Go Topu Bitti Nasıl Alınır dediğinizi duyar gibiyiz. Bu toplarınız level atladığınız zaman ekstra olarak kazanılmaktadır veya pokestop bölgelerinde çarkı çevirdikten sonra kazanma şansınız vardır. Her pokestop 5 dakikada bir yenilendiği için pokestop bölgesinde olabildiğince vakit geçirerek pokemon go toplarına ulaşabilirsiniz.

Sürekli olarak her gün daha fazla kullanıcıya sahip olan Pokemon Go oyunu ilerleyen dönemlerde daha fazla kullanıcıya sahip olacağına inanmaktadır. İlk günki kadar popüler olmayan Pokemon Go gelip geçici bir oyun olduğu kesinlikle unutmayın.

Ayrıca daha önceden paylaşmış olduğumuz yazılardan olan Pokemon Go Oyununu Nasıl İndirebilirim? başlıklı yazı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Pokemon Go oyununu sizlerde indirip oynamak istiyorsanız şuan için telefonlarınıza APK olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan