Pokemon Karakter Takası Nasıl Yapılır?

Pokemon Karakter Takası Nasıl Yapılır?
Pokemon Karakter Takası Nasıl Yapılır?

Çocukluk oyunlarımızdan biri olan Pokemon oyununda son gelecek olan güncelleme sayesinde artık Pokemon karakter takası olabilecek son günlerde gündeme kasıp kavuran oyunlardan olan Pokemon oyununun geliştiricilerinden olan John Hanke tarafından yapılan açıklamaya göre oyuncular arasında Pokemon takası olabileceğini söyledi. İlerleyen günlerde gelmesi beklenen güncelleme sonucunu artık sizlerde Pokemon karakterinizi bir başka oyuncu ile takas yapabileceksiniz. Bu durum Hem sizi başkasıyla daha fazla etkileşimi sokacak hemde karakterinizi daha fazla güçlendirilecek ve istediğiniz karakteri ile bir başka kişi tarafından alabileceksiniz. Android ve iOS için geçerli olan Pokemon oyunu her geçen gün daha fazla büyümektedir gençliğimizin nostalji oyunlarından olan Pokemon oyunu hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Bunun haricinde Pokemon oyununda karakter takası ilerleyen günlerde aktif olacaktır.

Pokemon oyununu nasıl indirebilirim?

Pokemon tasoları gibi bizleri bağımlılık yapan Pokemon Go oyununu oturarak oynamak kesinlikle mümkün değil bu oyunda dolaşarak telefonunuzun GPS özelliğini açıp telefonunuzla birçok yeri olaşarak Pokemon avına çıkabilirsiniz. Sizde Pokemon oyununu telefonlarınız da oynamak istiyorsanız işletim sisteminize göre Apple Store ve Google Play üzerinden telefonlarınıza indirebilir ve güncel sürümleri APK olarak internet üzerinden güvenilir sitelerden indirebilirsiniz.

Pokemon nasıl yakalanır?

Bulmuş olduğunuz Pokemon karakterlerinin tam kafasına doğru Pokemon topunu atarak bulmuş olduğunuz Pokemon karakterini yakalayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan