Samsung Galaxy J5 – J7’nin Özellikleri

Samsung Galaxy J5 – J7’nin Özellikleri
Samsung Galaxy J5 – J7’nin Özellikleri

 

Sizlere son zamanlarda çok konuşulacak olan bir telefonu tanıtmak isterim, Samsung Galaxy J5 son zamanlarda en çok konuşulan telefon olarak özelliklerinden bahsetmek isterim. 5 inç olan ve HD TFT LCD dokunmatik ekranı ile kullanıcılarını karşılayacak olan Samsung Galaxy J5, 1.5 Ram ile Snapdragon 410 işlemciye sahip. 8 GB dahili hafıza ila kullanıcılarını rahatlatan Samsung Galaxy J5, microSD kart desteğiyle 2,600 mAh batarya ile bu aralar en çok konuşulan telefon olmaya aday oldu. Bunun yanında ise Samsung Galaxy J7’nin özelliklerini de eklemek isterim ki Samsung Galaxy J7’nin bu özellikleri dehşet verici. 5.5 inç ve 1.5 GHz Marvel OXA1936 işlemci ile sevenleriyle buluşacak olan Samsung Galaxy J7 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kameraya sahip iken 3,000 mAh bataryadan oluşuyor.

Son olarak telefon son zamanların en çok konuşulacak modellerinden biri olan ön flash özelliği olduğu bilinmekte.

Samsung Galaxy J5 Özellikleri

Samsung Galaxy J5 Fiyatı

Herkesi kendine hayran bırakan Samsung Galaxy J5 hakkında ortalama fiyat bilgisi 1000 TL1300 TL arasında olacak diye bilinmektedir. Ne zaman çıkacak gibisinden sorulan sorular için ise, haftaya Çin’de satışa sunulacak olan telefon henüz avrupa pazarlarına ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi yok.

Samsung Galaxy J7'nin Fiyatı

Samsung Galaxy J7 Fiyatı

Samsung Galaxy J5 modeline göre daha gelişmiş teknik özelliklere sahip olan Galaxy J7’nin fiyatı ise ortalama 1,500TL olarak belirlenmiş olacağını tahmin ediyoruz.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, Samsung son zamanlarda bir çok müşterisini boşladı ve şuana kadar S serisinde bile hiç bir güncelleme söz konusu değil, oysaki SONY ise son zamanlarda müşteri memnuniyetine oldukça dikkat ediyor, bakalım Samsung ilerleyen günlerde müşterilerini memnun edecek bir güncelleme ile gelecek mi?

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Kenan - 23 Temmuz 2015 - 20:02

Demek ki galaxy a serisi vee e serisinden sonra yeni seri olarak j serisi çıktı telefonun özelliklerine ve görüşlerine bakınca oldukça başarılı bir telefon olduğu belli.