Sen Benimsin Dizisi Nağme Kimdir (Rüveyda Öksüz)

Sen Benimsin Dizisi Nağme Kimdir (Rüveyda Öksüz)
Sen Benimsin Dizisi Nağme Kimdir (Rüveyda Öksüz)

Sen Benimsin Nağme

Fox tv’nin yeni dizisi Sen Benimsin izleyicilerin karşısına çıkıyor. Başarılı oyuncuların rol aldığı dizide başrolerin Gökhan Keser ve 2013 yıllında Türkiye güzeli seçilen Rüveyda Öksüz bulunuyor.

Rüveyda Öksüz dizide Nağme karakteriyle sevenleriyle buluşuyor. Dizi yeni sezonda büyük başarı elde edecek mi merak ediliyor. Yeni çıkacak olan dizinin merak edilen oyuncusu Rüveyda Öksüz kimdir ve hakkında detaylı olarak yazımızda.

Sen Benimsin dizisi Nağme Kimdir ? (Rüveyda Öksüz)

Bir çoğu dizi ile ekrana gelen başarılı oyuncu, Fox tv’nin yeni dizisi olan Sen Benimsin ile bir daha sevenleriyle buluşuyor. 24 Mayıs 1995 doğumlu olan Rüveyda Türkiye güzeli olarak tanınmıştı.

Sen Benimsin Dizisi Nağme Kimdir4 Çocuk sahibi olan, güzel oyuncu memleketi İstanbul’dur. Rüveyda Öksüz 1.80 boyunda ve 60 kilodur. Daha öncelerden ise ekranda Ezra dizisinde bulunmuştu.

Yeni dizisi olan Sen Benimsin başrolleri Gökhan Keser ile paylaşıyorlar. Merakla beklenen Sen Benimsin dizisi, 19 Haziran Cuma günü ilk bölümüyle izleyicisini kitleye bağlamaya hazırlanıyor.

Bir Önceki yazımızda ise, Sen Benimsin Dizi oyuncuları kim oldğunu sizlerle paylaşmıştık.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Figen - 23 Temmuz 2015 - 20:06

Ruveyda gerçekten çok güzel ve iyi bir insan. Çok başarılı bir oyuncudur kendisi sen benimsin dizisini sırf onu görmek için izliyorum.