Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları

Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları
Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları

Sen Benimsin Dizisi

Yeni sezonda, izleyicilerini kitleye bağlamak için şimdiden yeni çıkan dizilerini tanıtmaya başlayan, Fox tv’de bomba gibi bir dizi daha izleyicileriyle buluşacak. Fox tv’nin yeni sezonda izleyicileriyle buluşmaya hazırlandığı Sen Benimsin dizisinde çekimler başladı.

Dizide en çok dikkat çeken ise oyuncuları ve yönetmeni oldu. Büyük izlenim kitleleriyle tanınan başarılı yönetmen Kudret Sabancı, yeni dizisiyle tekrar ekranlarda.

Dizinin başrolünü üstlenen oyuncu ise, Gökhan Keser. Atv’de daha önceden çıkan Selena dizisi ve Son zamanların klipleriyle sevilen başarılı oyuncu Sen Benimsin dizisinde bir daha hayranlarının karşına çıkacak.

 

Başrolünda Gökhan Keser’in yanı sıra, Türkiye güzeli olan Rüveyda Öksüz’de dikkatleri çekiyor. Sezona hızlı giren ilk diziler arasında olan Sen Benimsin dizisi 19 Haziran Cuma gününde ekranlara çıkmaya başlıyor.

Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları

Dizinin fragmanlarında olduğu gibi, ekranların başarılı oyuncular dizide bulunuyor.

Dizi Kadrosun’da Başrolde olduğu gibi önemli isimler bulunmakta. Dizide Ahlas karakterini canlandıran oyuncu Ruhi Sarı, Şimal karakterini canlandıran ise Burak Sergen oldu.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan