Skype Konuşmaları Nasıl Silinir?

Skype Konuşmaları Nasıl Silinir?
Skype Konuşmaları Nasıl Silinir?

Teknolojinin gelişmesi ve yeniliğe kendimizi adapte etmemiz ile birçok yenilikle karşılaştık. Bunların başında görüntülü konuşma veya arama gelmektedir. Görüntülü konuşma dediğimizde ise ilk gelen program tabiî ki de skype olacaktır.  Birçok özel şeyin konuşulduğu, paylaşıldığı bu ortamların en büyük tehlikesi bilgisayarın başında siz yokken bir başkasının bunları okumasıdır. Bunu engellemek için ise mesajları silmek en kısa yoldur. Ancak birçok kişi Skype konuşmaları nasıl silinir diye düşünüp durmaktadır. Konuşmalarınızı silmek için ilk olarak skype ekranından görünüm menüsünde bulunan yakın zamanlar butonunu tıklayın. Ardından yakın zamanda görüştüğünüz kişilerin listesi ekranınıza gelecektir. Ardından programın üzerinde yer alan ayarlar sekmesinden gizlilik ayarları bölümüne giriyoruz.

Buraya girdikten sonra ise geçmiş kaydı butonunun altında yer alan geçmişi sil sekmesi sayesinde geçmişi silebilirsiniz. Geçmişi sil bölümünün yanında yer alan sekme sayesinde ise mesajlarınızın ne kadar saklanacağını belirleyebilirsiniz. İsterseniz de konuşma biter bitmez silmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sizlerde Skype programını telefonlarınızda sorunsuzca kullanmak istiyorsanız hemen Google Play ve ya App Store üzerinden telefonlarınıza bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilir ve istediğiniz yerden istediğiniz Skype arkadaşınız ile iletişime geçebilirsiniz. Skype uygulaması şuan için mobilden sorunsuzca destek vermektedir, iletişimin kolaylığını sağlamakta olan Skype uygulaması ile sizlerde sürekli iletişim halinde olmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan