Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır?

Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır?
Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır?

Hem Android olsun hemde İOS’da önemli bir yer katetmiştir.Popüler bir sosyal ağ ve mesajlaşma uygulaması olup, anlık fotoğraflar veya galerinizden fotoğraflarınızı paylaşmaya yarayan bir sosyal medya aracıdır daha çok eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorsanız bu uygulamayı tavsiye derim içindeki efektler insanların yüz şekillerini değiştirerek mutlu olmasını sağlamaktadır. İçinde birçok yüz efektleri bulunmaktadır. Son güncellemesinde hayvanlara dahi benzeten efektler koymuştur Snapchat .Her güncellemesinde yeni yeni efektler görmeniz mümkündür. Snapchat Efektleri Nasıl Kullanılır diye soranlar olmuş. Snapchat uygulamasını Google Play veya App Store’den indirebilirsiniz.İndirdikten sonra uygulamaya kaydınızı yapın hesap güvenliğiniz için ise telefon numaranızı hesabınıza eklemenizi tavsiye ederim. Açtınız uygulamayı efektleri görmek istiyorsanız ilk önce kameranıza bi yüz kendiniz gösterebilirsiniz sonra ekrana basılı tuttuktan sonra efektleri görebilirsiniz. İsterseniz galerinizden birinin yüz ifadesini alıp koyabilirsiniz veya Snapchat uygulamasının kendi efektlerinide kullanabilirsiniz.

Snapchat Efektleri Kullanımı

Snapchat çok sevilen bir uygulamadır. Peki, snapchat efektleri nasıl kullanılır? Snapchat efektlerini kullanmak için öncelikle snapchat kurulumu yakılarak uygulamanın açılması gerekir. Uygulama açıldıktan sonra içinde yer alan fotoğraf ve video çekme alanları için özel bir profil oluşturulması gerekir. Snapchat uygulamasına girerek ön kamera veya arka kamera seçimi ile kameranın algılamasını bekleyerek çıkan efektlerden seçim yapılması gerekir. Fotoğraf çekmek için tek tık dokunuş yeterli olurken, video çekmek için kamera tuşuna basılı tutmak gerekmektedir. Yenilenen ve güncellenen efektlere ulaşmak için uygulamayı güncellemek yeterli olmaktadır.

Snapchat efektlerini kullanmak için hikaye oluşturmak ve ekranı kaldırarak efektler arasından seçim yapmak gerekmektedir. Snapchat uygulaması yüklendikten sonra kısa bir sürede aktif olarak profil kurulması gerekmektedir. Yüz algılama tamamlandıktan sonra aşağıda oluşan efektler tercih edilerek kullanılmaktadır. Ses değiştirme, yüz değiştirme gibi efektlerin yanı sıra animasyon ve dans efektleri de aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Yüz algılama ile lenses uygulaması ve animasyon uygulamaları ile birbirinden güzel ve farklı efektler kullanılmaktadır. Snapchat hikayesi oluşturduktan sonra paylaşmak veya kaydetmek de oldukça kolay olmaktadır.

Kaydet ve paylaş butonları sayesinde anında efektler paylaşılıp kaydedilmektedir. Snapchat ülke hikaye ve efektleri kullanmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca Snapchat efektleri oluşturmak ve kullanmak için aklı telefon kullanmak gerekli olmaktadır. Android kullanımlar için oluşturulmuş bu servis sayesinde oldukça kolay olan bu servis ile keyifli efektler oluşturabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan