Snapchat Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Snapchat Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?
Snapchat Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

2016 yılında gelişen teknolojiye sizlerde ayak uydurmak istiyorsanız telefonlarınıda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan olan Snapchat uygulaması sayesinde sizlerde 2016 yılında hemen telefonlarınıza Google Play veya App Store üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz Snapchat uygulaması ile hemen anlık fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ya da takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Bugün ise Snapchat uygulamasına gelmesi beklenen özelliklerden olan ve son dönemlerde sıkça tartışılmakta olan olaylardan biri olan Snapchat görüntülü konuşma özelliği ile artık Snapchat üzerinden de görüntülü konuşma yapabileceğiz.

Snapchat, kullanıcılarından gelen ricaları kırmadı ve artık görüntülü konuşma bölümünü aktif etti. Son dönemlerde birçok kullanıcı, Snapchat editörlerinden böyle bir yenilik bekliyordu. Artık internet paketiniz dahilinde sesli veya görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz! Listenizde ekli olan kişinin profiline giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan “arama” bölümüne basabilirsiniz. Buradan iki tarafın da kameralı veya sesli konuşma özelliklerini deneyebilmesine yardımcı olunuyor. Uygulamanın kullanımı gayet basit! Aynı zamanda sizlerin kalıcı sonuçlar alması bakımından da çalışan Snapchat, sunucu bakımlarını eksiksiz olarak yapıyor ve diğer uygulamalarda karşılaştığınız takılma sorunlarının tamamen önüne geçmenize yardımcı oluyor.

Böylesi bir avantajı değerlendirmek veya fikir almak bakımından siz de web adresimizi tercih edebilirsiniz. Bütünüyle değerlendirebileceğiniz bu uygulama türleri, sizlerin %100’e kadar ön plana çıkmasına yardımcı bir tavır takınmaktadır. Artık uygulamanın sunduğu avantajlar doğrultusunda kaliteli bir kullanım alanı yaratmak fazlasıyla mümkündür! Pek çok kullanıcı, yakın zamanda aktif olan görüntülü konuşmayı denedi ve tam not sundu. Bu uygulamayı siz de denemek adına dilediğiniz kişinin profiline giriş yapın ve aramayı başlatın.

Snapchat uygulamasını sizlerde güncelleyerek görüntülü konuşma özelliğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz, 2016 yılında görüntülü konuşma özelliği ile dillere destan olan bir diğer uygulamalardan olan Google Duo uygulamalası ile sizlerde daha hızlı bir şekilde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Daha önceden Google Duo hakkında paylaşmış olduğumuz Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza bir göz atarak Google Duo hakkında görüntülü konuşma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan