Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?
Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Mobil uygulama olan Snapchat bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Maksimum 10 saniyeye kadar fotoğraf paylaşabildiğiniz bu aplikasyonda hikâyeniz vardır. Atmış olduğunuz fotoğraf ve videolar burada gösterime sunulur ve maksimum 24 saat gösterim süresi vardır. 24 saati dolan paylaşımlar otomatik olarak silinir. Arkadaşlarınızla özel olarak da sohbet edebildiğiniz bu programda dilerseniz Facebook programı ile bağlantı kurup bu şekilde giriş yapabilirsiniz.

Hesabınızı kontrol etme seçenekleriniz arasında hikâyenizi kimlerin görebileceği veya sizi telefon numaranızdan ekleyip ekleyemeyeceklerini seçebilirsiniz. Rehberinize programı bağladığınız da otomatik olarak tüm rehberinizde ki kullanıcılar görünecektir. Var olan hesabınız için SnapChat hesap silme işlemini ise kupa simgesine tıkladıktan sonra ayarlar sekmesine sağ üst köşeden tıklayarak en altta ‘hesabı sil’ seçeneğine tıklayarak hesabınızı pasif hale getirebilirsiniz.

Anlık fotoğraf paylaşma uygulamalarından olan Snapchat uygulaması 2018 yılında devam eden en büyük uygulamalardandır. Snapchat uygulaması her gün daha fazla gelişmeye devam etmektedir her yıl daha fazal gelişmete olan Snapchat uygulamasına hergün daha fazla yeni bir efektler eklemektedir.

Snapchat Hesap Sil

Aşağıda paylamış olduğunuz linke giderek buradan Snapchat hesabı bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız ve ardından karşınıza çıkacak olan “Delete Account” işaretine tıklayınız.

Snapchat Hesap Silme Linki: https://accounts.snapchat.com/

Bundan sonra direk olarak hesabınız 1 hafta boyunca donuk bir şekilde kalacaktır. Ardından hesabınıza bu süreç içerisinde giriş yapmazsanız Snapchat hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Snapchat hesap silme işlemleri bu kadar basittir. Sizlerde hesabınızı silmek ve bir daha Snapchat hesabınızı kullanmak istemiyorsanız bu adımları takip etmeniz durumunda Snapchatten kurtulabilirsiniz.

Silinen Snapchat Hesabını Geri Alma Yöntemi

Birçok takipçimiz silinen Snapchat hesabını geri almak istemektedir. Lakin böyle bir yöntem şuan için mümkün değildir, üst kısımda da bahsettiğim gibi. 1 Hafta içerisinde hesabınızı geri getirebilirsiniz, bir haftalık süreniz dolmadan tekrardan Snapchat hesabınıza giriş yaparsanız silinen snapchat hesabınızı bu şekilde geri getirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan