Snapchat Ile Canlı Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır?

Snapchat Ile Canlı Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır?
Snapchat Ile Canlı Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır?

Snapchat görüntülü konuşma, snapchat görüntülü konuşma nasıl yapılır? snapchat canlı konuşma nasıl yaplır? gibi soruların cevaplarını bu yazı da bulabilirsiniz.

Fotoğraf gönderme, arkadaş ekleme derken snapchat uygulaması günden güne gelişiyor. Son olarak uygulamanın yeni özelliklerinden biri olan görüntülü konuşma özelliği ile arkadaşlarınızla veri hizmetiniz sayesinde kolayca görüntülü görüşebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler şöyle ;

  1. Öncelikle uygulamayı çalıştırın.
  2. Görüntülü konuşmak veya mesajlaşmak için öncelikle yeni sohbet başlatmanız gerekiyor. Bunun için karşıya fotoğraf veya video göndermelisiniz. Telefondan anlık fotoğraf veya bir video çekip gönderebilirsiniz.
  3. Sohbet için kişiyi Snapchat listesinden seçin ve altta çıkan mavi renkli butona basın. Karşınıza oto olarak daha önce mesajlaştığınız kişi listesi gelecek.
  4. Mesajlaşma bölümündeki kişi listesinden birini seçmek için ismi sağa doğru sürükleyin. Bu sayede mesajlaşma penceresi açılacak.
  5. Karşınıza gelen pencerede send a chat yazan kısım metin yeridir. Buradan mesaj yazıp gönderebilirsiniz.
  6. Mesajlaşma yerine sağ alt kısımda bulunan sarı üstüne yuvarlak daire simgesine basılı tutun. Bu sayede görüntülü konuşma devreye giriyor. Bilmeniz gereken nokta burada görüntülü konuşma yapabilmek için karşı tarafında mesajlaşma ekranının açık olması gerekiyor.

Tüm bu işlemlerin ardından snapchat üzerinden listenizde bulunan kişiler ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde canlı görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma ciddi bir megabayt yiyeceğinden dolayısıyla mobil internet paketinizi kısa sürede bitirebilir. O nedenle mümkün olduğu kadar Wifi ile bağlı olduğunuz zamanlarda görüntülü konuşmayı tercih edin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan