Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat kullanan kişilerin en merak ettiği konu snapchat’te kullanıcı adı değiştirmek ve bunun nasıl gerçekleştirileceğidir. Snapchat uygulamasında isim alanınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz; ancak kullanıcı adınızı sonradan değiştiremezsiniz. Bu durumun snapchat uygulamasının işleyişine zarar verebilmesi düşüncesiyle, kullanıcı adı değişimine izin verilmemektedir. Bunun için yeni bir hesap açmanız gereklidir. Snapchat uygulamasında bulunan isim alanınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunun için sağ üst kısımda bulunan ayarlar kısmına girip, karşınıza çıkan pencereden yeni isim alanınızı belirleyebilirsiniz. Snap ismini değiştirmek oldukça basit bir işlemdir. Kullanıcı adı değişmeyeceğinden, kişilerin başka bir kullanıcı ismiyle yeni hesap açmaları gereklidir. Bunun için snapchat uygulamasını telefonunuzdan silerek, tekrardan yüklemeniz lazımdır. Yeniden yüklediğinizde, yeni bir hesapla farklı bir kullanıcı adı alabilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat uygulamasında sizlerde kullanıcı adınızı değiştirmek ve farklı bir isim almak istiyorsanız bunun için mecburen yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Şayet yeni hesap oluşturmak istemiyorsanız bunun için farklı alternatif yollar üzerinden sizlerde Snapchat kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Peki, Snacphat’te kullanıcı adını değiştirmek için ne yapmalıyız?

Snapchat’te kullanıcı adınızı değiştirmek için ilk etapta Snapchat’in resmi iletişim adresine gidip buradan Snapchat ile iletişime geçiniz.

Bir diğer alternatif yol ise hesabınızı silip yeni kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Snapchat uygulamasında kullanıcı adınızı değiştirmek için kullanıcı hesabınızı sildikten sonra tekrardan aynı telefon numaranız ile Snapchat’e kayıt olarak baştan arkadaşlarınızı takip ederek Snapchat kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için Snapchat kullanıcı adını değiştirmek adına sizlerde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Şuan ki aktif olan Snapchat hesabınızdaki telefon numarasını kaldırınız.
  2. Kaldırdıktan sonra https://accounts.snapchat.com/ adresine giderek buradan kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.
  3. Delete My Account kısmından hesabınızı siliniz ve ardından yeni bir hesap oluşturunuz.
  4. Yeni hesap oluştururken yeni kullanıcı adını girmeniz durumunda yeni bir nick belirlemiş olursunuz.

Not: Hesabınızı sildikten sonra hesabınızdaki bütün takipçiler başta olmak üzere Snapchat’te paylaştığınız gönderiler de silinecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan