Snapchat Lenses Nedir?

Snapchat Lenses Nedir?
Snapchat Lenses Nedir?

Hayatımızı renklendiren ve farklı olmamızı, keyifli zamanlar yaşamamızı sağlayan sosyal ağlardan olan Snapchat, video ve fotoğraf paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde oldukça geniş bir çevreye yayılan ve insanların kullanarak eğlenmesini sağlayan bu uygulama sayesinde, fotoğraflarınızla birlikte daha eğlenceli lenses kullanımı sağlayabilirsiniz. İçerisinde barındırdığı farklı lenses selfie özelliği sayesinde, istediğiniz gibi farklı imajlara veya eğlenceli hallere bürünmeniz sağlanmaktadır.

Türkiye’de birçok insan tarafından kullanılan Snapchat’te yer alan lenses özelliği sayesinde, çektiğiniz fotoğraflarda istediğiniz gibi eğlenceli hallere bürüne bilirsiniz. Snapchat lenses nedir sorunuza, fotoğraflarınıza eğlenceli efektler eklemeniz diyebiliriz. Yani ağzınızdan koca bir gökkuşağı geçirebilir, istediğiniz gibi zombi olabilir veya kendinizi yaşlandırıp, gençleştirebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için, uygulamanın içerisinde yer alan kamera butonuna basarak, yüzünüze basılı tutup; yan tarafta çıkan lenseslerden geçim yapmanız yeterli olacaktır.

Dilediğiniz gibi eğleneceğiniz ve farklı olarak birçok lensesi kullanabileceğiniz Snapchat sayesinde, sizlerde sıradan yaşantınıza fark katabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Snapchat Lenses, oldukça kolay kullanıma sahip olduğu gibi, keyifli zamanlar geçirmenizi de sağlayan bir özelliktir. İstediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz ve keyifli anlar yaşayacağınız Snapchat kullanarak, selfie fotoğraflarınıza, istediğiniz gibi efektler katabilirsiniz. Hemen denemek ve mükemmel farklı lensesleri kullanmak için bir üyelik açabilirsiniz. En değişik ve eğlenceli sosyal ağlardan olan Snapchat, eğlencenizi asla bölmeden, daima zirvede yaşamanızı sağlıyor. Deneyip, farkı yaşayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan