Snapchat Uygulamasında Mesaj Nasıl Atılır?

Snapchat Uygulamasında Mesaj Nasıl Atılır?
Snapchat Uygulamasında Mesaj Nasıl Atılır?

Google Play ve Apple Store indirme sayısına sahip olan ve son günlerde birçok efektleri ile gündeme gelen Snapchat uygulamasında mesaj nasıl gönderilir? Biliyorsunuz ki Snapchat uygulaması her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olup gelişmiş olduğu birbirinden eğlenceli efektleri ile dikkat çekmektedir.  Bunun haricinde kendine ait efektleri sayesinde birçok kişide ilgi odağı olan Snapchat uygulamasında mesaj gönderebilmek için ilk olarak Snapchat üzerine oluşturmuş olduğunuz kişi listesinde kime mesaj göndereceksiniz o kişinin profiline direk profilinde Mavi buton işaretine dokunmanız ile ile birlikte mesaj sayfasını gideceksiniz. Bu sayfada bulunan mesaj gönderme seçeneğini kullanmak için ekranı sağa doğru kaydırın. Karşınıza send a chat sayfası çıkacaktır, bu sayfayı kullanarak o kişi ile hemen iletişim kurulabilirsiniz. Ayriyeten ekranda bulunan bir seçenek ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz, Snapchat uygulanmasına görüntülü konuşmak ve mesaj göndermek için o kişinin profiline gitmeniz yeterli olacaktır.

Mesaj nasıl gönderilir?

Snapchat uygulamasında bir kişiye mesaj göndermek için o kişinin profiline gidip ekranı kaydırmanız durumunda mesaj gönderme panel açılacaktır, bu paneli kullanarak buradan o kişiyle iletişim kurabilir ve sohbet ekranında yer alan işaretler ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Snapchat Nasıl Güncellenir?

Gelen yeni efektleri kullanmak için Snapchat uygulamasını Google Play, App Store mağazalarından ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan