Snapchat’te Birinin Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Snapchat’te Birinin Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?
Snapchat’te Birinin Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Snapchat son zamanlarda sıkça kullanılan, değişik efektleri ile son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Snapchat, en fazla 10 saniyelik fotoğrafları ve videoları dilerseniz özel mesajla dilerseniz sizi takip eden herkes tarafından görüntülenecek şekilde paylaşmanızı sağlayan bir fotoğraf / video paylaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile dilerseniz fotoğrafı / videoyu göndermeden de çektiğiniz video ya da fotoğrafları kaydedebilir, daha sonra Snapchat uygulamasından silebilirsiniz.

Peki ya bu uygulamada birinin sizi arkadaşlarından sildiğinden şüpheleniyorsanız ve nasıl bundan emin olacağınızı merak ediyor, ‘Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?‘ veya Snapchat’te Birinin Beni Sildiğini Nasıl Anlarım? diye düşünüyorsanız, işte şu şekilde; öncelikle fotoğraf çekme ekranına giderek üstteki Snapchat hayaletine basın ve bu sekmede ‘Arkadaşlarım’ bölümünden sizi sildiğinden şüphelendiğiniz kişinin kullanıcı adına basarak bilgilerini görüntüleyiniz. Eğer kullanıcı adı ve sizde kayıtlı olduğu dışında hiçbir şey yazmıyorsa, yani Snap puanı görünmüyorsa, o kişi sizi silmiş ya da hiç eklememiştir.

Snap puanını görüntülemek için o kişinin de sizi eklemiş olması gerekmektedir ve eğer biri sizi eklemiş mi eklememiş mi diye bakmak istiyorsanız, Snap puanı görünüyor mu yoksa görünmüyor mu diye bakmanız yeterli olacaktır. Eğer görünüyorsa, sizi eklemiştir. Aynı şekilde sizi ekleyen kişiler de sizin Snap puanlarınızı görebilir ve Snap’te herkese açık paylaştığınız gönderileri görüntüleyebilir. Bu sebeple birinin sizi sildiğini anlamak için Snap puanına bakmak yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan