Survivor 16 Haziran Ödül Oyunu

Survivor 16 Haziran Ödül Oyunu
Survivor 16 Haziran Ödül Oyunu

Her gün izleyicileriyle buluşan Survivor All Star yarışmasında heyecanlar dorukta. Bir birinden başarılı yarışmacılar Final için daha çok çaba göstererek ada’da kalmaya çalışıyor. İlk elenecek isim Turabi olurken 2. elenecek ismin bellirlenmesi için bugün de yarışmalar devam ediyor.

Bugüne kadar 79. Bölüm ile devam eden yarışmada, izleyiciler her an yarışmayı takip ediyor. Ünlüler Ve Gönülüler arasında yaşanan ödül oyunu sonucunda, bugün bir kişi daha elenme tahtasına yazılacak.

Heyecanlar dorukta olduğu yeni bölümü ile çekişmeli bir eleme gecesi yaşandı. elenecek ikinci ismin kim olduğunu belirleyecek gecede kimin ismi yazılacağını ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ödüllerin daha da arttığı Survivor All Star’da ezeli rakipler ada’da kalmak için ödül oyunlarında büyük bir performans sergiliyor. Yarışmanın ilk gününde daha hırslı davranan yarışmadan kazanan takımın kim olduğunu görelim.

İzleyiciler tarafından merak edilen en önemli konu ise, bu hafta ödül oyunun ne olduğudur. 16 Haziran Ödül oyunu bölümünde yaşananlar ve merak edilenler detaylı yazımızda.
Survivor 16 Haziran Ödül Oyunu

16 Haziran Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Ödül yarışmasında oynan oyun ise, ellerinde bulunan semboleri dengeyi bozmadan düşürmemekti.

Merakla beklenen Survivor Ödül Oyunu sonuçları; İzleyiciler yarışmanın ilk gününde heyecanla kitleye bağlayan yarışmada, elene takım Güncelenecek oldu.

Ödül oyunun takımını kazanan takım Güncelenecek oldu ve Güncelenecek ödülünün sahibi oldu.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan