Swarm Beğeni Nasıl Arttırılır?

Swarm Beğeni Nasıl Arttırılır?
Swarm Beğeni Nasıl Arttırılır?

Foursquare mobil telefon dünyasında yer bildirim üzerine en yaygın ve etkin program idi. Bu program ile yerinizi bildirip mekân hakkında yorum bırakabiliyorduk. Uygulama çok fazla kullanıma başlayınca yenilik getirmekte zorlanan şirket, yeni ve daha gelişmiş bir uygulama tanıtma işine girdiler. Bu uygulamanın adı swarm idi. Daha geniş rozetler, uygulama içi puan toplama, mesajlaşma, arkadaş ekleme, fotoğraf ekleme, yer bildirimi gibi ve çok daha geniş seçeneklere sahip olan uygulama Foursquare’den daha başarılı bir grafik çizmeyi başardı. Bu uygulamayı kullananlar görmüştür. Çok az sayıda takipçisi olan kişilerin her checkinleri arkadaş sayısının yarısından fazlasında bir sayıda beğeni almaktadır. Peki, nasıl oluyor da bir kişinin 150 arkadaşı varsa, 120 beğeni alabiliyor. O kişi çok mu popüler? O kişi çok mu yakışıklı? Ya da güzel? Tabii ki işin gerçekleri böyle değil. Twitter ve instagram’da bulunan takipçi beğeni hilesi, şu zamanlar için swarm’da geçerli değil. Herhangi bir beğeni uygulamasının olmadığı sistemde beğeni sayısını arttırmak biraz manuel işlemlerden geçiyor. Günümüzün bu kadar popüler bir uygulaması olan Swarm uygulamasında beğeni nasıl arttırılır?

Bunlardan biri mesela, arkadaş kasma denilen meseledir. Belli yerlerde checkin yaparak, o mekânda oturan kişileri seri bir şekilde ekleyip arkadaş sayınızı çoğaltabilirsiniz. Bu çoğalttığınız arkadaş sayısındaki kişilerin sürekli yer checkinlerini beğeni yaparsanız eğer, o kişilerde sizin yaptığınız bildirimleri beğenecek ve bu şekilde hem organik hem de karşılıklı bir beğeni arttırma işine girmiş olursunuz. Bu yöntemin dışında başka bir yöntem ise, Takip edeni takip ederim mantığını uygulamak sizin beğeni sayınızı arttıran başka bir faktör. Örneğin birisi sizin yer bildiriminizi beğendi. Hemen o kişinin profiline girip son 5 ya da 10 yer bildirimini beğenirseniz giden bildirimlerden dolayı o kişinin aklında yer edinirsiniz. Bundan sonra artık beğenileriniz neredeyse hep o kişi tarafından beğenilecektir. Çünkü siz ona, yer bildirimlerini beğeneceğim mesajını vermişsinizdir. Son yöntem olarak ise zahmetli bir yöntem olup çok az bir şekilde kullanılmaktadır. Sahte hesap açma yöntemi ile beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Açtığınız sahte hesapları belli bir kombinasyona göre ayarlayıp hızlıca uygulamaya giriş yapın ve kendi asıl profilinizdeki yer bildirimine seri beğeni atın.

Bu yazımız sayesinde sizlerde Swarm uygulamasında nasıl beğeni sayınızı arttıracağı konusunda daha fazla bilgiye ulaşmış durumundasınız, Swarm hakkında merak ettiğiniz diğer konuları bana alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan