Swarm Yardım ve Destek Hattı

Swarm Yardım ve Destek Hattı
Swarm Yardım ve Destek Hattı

Yer bildirme uygulamaların en iyilerinden olan Swarm uygulamasında son dönemlerde merak edilen Swarm uygulamasına ait herhangi bir yardım ve destek hattının olup olmamasıdır. Şuan için Swarm uygulamasında herhangi bir şekilde telefon ile bağlanıp yardım talep edebileceğiniz bir kurum veya kuruluş yok. Swarm uygulamasında şuan için e-mail üzerinden iletişim kurabilir ve sorunlarınızı ya da uygulama hatalarını Swarm’ın yetkili kişilerine iletebilir ve bu tür sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Swarm uygulamasına ait herhangi bir şikayetiniz veya herhangi bir özel sorunuz var ise [email protected]rsquare.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır bu mail adresiyle direk olarak Swarm yetkilileriyle iletişime geçebilme şansını yakalayabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Swarm uygulamasında yardım ve destek hattına birçok yoldan ulaşabilirsiniz.

Bu yollardan birincisi sağ üst şeritte bulunan dört seçenek içerisinde en sağda bulunan insan şekline benzeyen bir sembolü olana girmek. Bu seçeneğe girdikten sonra yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada ayarlar butonu bulunuyor. Bu ayarlar butonuna tıkladıktan sonra yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada “geri bildirim gönder” diye bir seçenek var. Bu seçeneğe girip Swarm uygulamasının çalışanlarına mail atarak yardım alabilirsiniz.

Bunun dışında, diğerinde olduğu gibi aynı işlemler yapılarak ayarlar butonuna da tıkladıktan sonra açılan sayfada “Swarm hakkında” diye bir seçenek var. Bu seçeneğe girdikten sonra açılan sayfada bulunan kullanım şartları vs. gibi yerleri okuyarak da yardım ve destek alabilirsiniz.

Swarm uygulamasından daha fazla verim alabilmek adına bu uygulamaya güncelleme geldiği vakit güncellemeyi ihmal etmeyin, her yeni gelen bir güncelleme de Swarm uygulamasında yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözebilir ve her yeni gelen bir güncelleme sonucunda yenilikleri kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan