Swarm’da Arkadaş Nasıl Silinir?

Swarm’da Arkadaş Nasıl Silinir?
Swarm’da Arkadaş Nasıl Silinir?

Swarm uygulamasında sevdiğiniz kişilerin profil bilgileri gizli ise ve nerede olduğu konusunda bilgi almak için o kişileri arkadaş olarak eklemeniz yeterli olacaktır. Swarm uygulamasında arkadaş olarak eklemiş olduğunuz kişilerin profilleri gizli olduğu halde sırf Swarm üzerinden arkadaş olduğunuz için o kişinin profil bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve o kişiler ile Swarm uygulaması üzerinden mesaj gönderebilir ve mesaj alabilirsiniz. Peki Swarm uygulamasında arkadaş olarak eklemiş olduğumuz bir kişiyi arkadaş listemizden nasıl çıkartabiliriz? Swarm’da arkadaş nasıl silinir?

Telefonunuzda yüklü olan ve hesabınızın açık bulunduğu Swarm uygulamınızdan herhangi bir arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarmak için uygulamanızı açıp yukarıda bulunan, birbiri arasından geçişin ekranı kaydırarak sağlanan ‘anasayfa işareti,haftalık sıralama işareti(elmas), bildirim işareti ve profilinizin işareti var.

Bu sayfalardan kendi profilinize gidip profil sayfanızdan üstünde arkadaş sayınızın yazdığı butona basarak hesabınızda arkadaş olarak ekli bulunan ancak arkadaşlıktan çıkarmak istediğiniz arkadaşınızın ismini butona bastığınızda çıkan arkadaş listenizin üstünde bulunan arama bölümüne yazınız. Arkadaşlıktan çıkarmak istediğiniz arkadaşınızın isminin üstüne basarak bu arkadaşınızın profiline gidiniz.Arkadaşınızın profiline girdikten sonra sol üst köşede bulunan birey+tik sembolüne basınız.Bu sembole bastığınızda ”Arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarmak istediğinize emin  misiniz?” diye bir soru çıkıyor hala arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarmak istiyorsanız bu soruya “Evet” cevabını vererek arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarmış olursunuz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Cansel - 6 Aralık 2017 - 23:25

Swarm da arkadaşları silme