Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Tango Hesabı Nasıl Silinir?
Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Telefondan Tango uygulaması kaldırılsa bile Tango hesabınız silinmiyor . Yani insanlar sizin profilinizi, daha önceki etkileşimlerinizi vs. görebiliyor ama her zaman çevrimdışı görünüyorsunuz. Peki o halde Tango uygulamaında hesabımı nasıl silebilirim? Tango hesabı nasıl silinir?

Tango hesabı tamamen silmek içinse  http://support.tango.me/entries/23534011-How-do-I-delete-my-Tango-account-  linkinden yararlanabilirsiniz. bu linke tıkladığınızda Tango sizden bir form doldurmanızı istiyor.

Bu formda size telefon numaranız, tam adınız, e-mail adresiniz, ülkeniz , Tango uygulaması ile nasıl tanıştığınız, cinsiyetiniz, Tango dışında tango gibi iletişim uygulamalarından hangilerini kullandığınız soruluyor.

En altta ise bir kutucuk var. Bu kutucuğun üzerinde Tangoyu daha iyi yapmak için yazıyor. Bu kutucuğa Tangoyu neden silmek istediğinizi yazmanız gerekiyor.

Bu kutucuğun da altında mavi bir gönder butonu var. Bu butona tıkladığınızda formu göndermiş oluyorsunuz.

Tango hesabınızı sildiğiniz zaman hesabınıza bir daha erişim sağlayamayacak ve hesabınıza ait olan bilgilerin kalıcı olarak silinmesine neden olacaktır. Tango içerisinde yer alan mesajlara da bir daha erişemeyeceksiniz bunun için önemli olan bilgilerinizi ekran görüntüsü alarak yedeklemeyi unutmayın. Tango uygulamasında önemli olan bilgilerinizi yedeklediğiniz vakit ilerleyen dönemlerde tekrardan herhangi bir önemli bir bilgi olduğu zaman açıp bakabilme şansını yakalayabilirsiniz. Tango uygulamasında sizlerde hesabınızı bu şekilde silebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan