TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan
TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Teb pratik telefon bankacılığı hizmeti sadece 3 seçenekli menüsü ve sorunuzu tahmin eden menüsü ile çok kısa sürede sizlerin işlemlerinizi yanıt verebilecek bir sistem ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizler de hiç boşa zaman harcamadan teb müşteri temsilcisine bağlanma ile ilgili girişimlerde bulunmak istiyorsanız, isterseniz sabit hatlarınızda, dilerseniz de cep telefonlarınızdan 0 850 200 0 666 numaralı telefonu aramanızın yeterli olacağını da belirtelim. Eğer müşteri numaranızı ya da kart bilgilerinizi biliyorsanız hemen girebilir ve hiç beklemeden temsilcilerimiz ile işlerinizi sonuçlandırmak için görüşmeye başlayabilirsiniz. Her daim müşteri güvenliğini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü ve bizleri günün 24 saati dilediğiniz her zaman arayabileceğinizi de bilmenizi isteriz.

TEB ailesi olarak her zaman sizlerin güven ve memnuniyeti için kusursuz anlamda işlemlerinizi yapmanın tadını doyasıya yaşayabileceğinizi de altını çizerek garanti ediyoruz. Telefon bankacılığı hizmeti ile birçok kategoride işlem yapmanızın mümkün olduğunu da önemle hatırlatalım.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan 2016

2016 yılında TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken kısa yolları takip etmek yeterli olacaktır. TEB müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanmak için.

  1. 0 850 200 0 666 numarayı arayıp.
  2. Bağlandıktan sonra 3-1-1 tuşlayınız.

Bu işlem sonucunda daha hızlı bir şekilde destek alabilmek için TEB bankasına ait olan müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilir ve beklemeden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Beklemeden Bağlan

Bir diğer alternatif yol ise, gelen telesekreterin yönlendirmesini takip ederek kredi kart ekstre seçeneğine gidin. Ardından T.C. kimlik numaranızı yazıp kare (#) tuşuna dokunun. Ardından sizden istenilecek olan şifreyi 2 defa hatalı girmeniz durumunda direk olarak müşteri hizmetlerine otomatik olarak bağlanacaksınız.

Sosyal Medyadan İletişime Geçin

TEB bankasına sormak istediğiniz bütün soruları sosyal medya üzerinden iletebilir ve sorularınızı direk olarak Facebook, Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan