TEB Kredi Hesaplama

TEB Kredi Hesaplama
TEB Kredi Hesaplama

Kredi başvurusu yaptığınızda onay öncesi tüm bankalar kredi notunuza bakar. Kredi notunuz bankalarda bulunan geçmiş dönemlere ait kredi ve kredi ödeme durumunuza bakarak hesaplanmaktadır. TC Kimlik numarası ile yapılan sorgulama hemen cevaplanmaktadır. TEB Kredi hesaplama kolaylığı ile kredi için ihtiyacınız olan rakamı girerek aylık ödemelerinizi görebilirsiniz. İnternet kullanmanın avantajı ile tüm Türkiye’ye hizmet verebilen sistemlerle kredi çekmek artık çok kolay.

TEB Kredi hesaplama ile ihtiyaç kredisi, ipotekli ihtiyaç kredisi, tatil ve bayram kredileri, evlilik ve ev tadilatı kredisi, masrafsız kredi, kredi borcu kapatma kredisi, eğitim kredisi, yılbaşı ve nakit ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bugüne kadar hiç kredi kullanmadı iseniz ödeme performansınız görünmeyeceğinden işlemleriniz biraz daha uzun sürebilir. Yapılan değerlendirmelere göre kişiler kredi alma ihtimali düşük, riskli, az riskli, kredi notu iyi ve kolayca kredi verilebilir şeklinde kategorilere ayrılır. Krediniz reddedildiyse bunun sebebi düşük kredi notunuz olabilir. Tüm vatandaşların kredi notunu yükseltme ihtimali bulunmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli konu ödemelerdeki düzenliliktir. Kredi başvurularını sıklaştırmak, notunuza olumsuz etki yapan bir diğer faktördür. Sık adres değişikliği yapmamak, , kart limitinizi sonuna kadar kullanmamak, kredi kartlarınızın asgari ödemelerini düzenli olarak yapmak kredi çekilen bankanın farklı ürünlerini kullanmak kullanılmayan kartları kapatmak ve idari takip pozisyonuna düşmemek kredi notuna olumlu etkiler yapmaktadır.

Güvenilir, samimi ve doğru bilgilerle kredi almanıza yardımcı olan TEB Bankası ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde hizmet verir. Kredi başvuru ve takibi sürecinde gerekli desteği vererek süreç boyunca müşterilerinin yanında yer alır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan