TTNET Wifi Nedir Nasıl Kullanılır?

TTNET Wifi Nedir Nasıl Kullanılır?
TTNET Wifi Nedir Nasıl Kullanılır?

Wi-Fi standardı üzerinde alıcı,vericiye sahip olan elektronik cihazlar Wi-Fi ağı olan her yerde kablosuz genişbant özelliğinden faydalanır. Ttnet wi-fi logosuna rastladığınız kablosuz internet servisi noktasında telefon,tablet vb cihazınızın Wi-Fi özelliğini açınız. Kablosuz ağlar ayarlarından (SSID) “TTNET WiFi”ı seçiniz. Bilgisayarınızda veyahut telefon yada tabletinizde önceden yüklenmiş web tarayıcınız aracılığı ile bir sayfaya girmeye yeltendiğinizde otomatik olarak açılacaktır. Önünüze çıkan sayfada AVEA JET MOBİL MODEM USB Stick kutusundan çıkan Kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girip TTNET WiFi’yı kullanabilirsiniz.

Biliyoruz ki Türk Telekom operatörü 2016 yılında Avea operatörü ile kendi gücünü birleştirdi ve Türk Telekom olarak hem mobil hem de internet sağlayıcılığı olarak devam etmektedir. TTNET WiFi almak istiyorsanız, herhangi bir telefona gerek kalmadan direk olarak modem alıp modem içerisinde kurulumunu tamamladıktan sonra mobil cihazlarınızdan, laptop ve kablosuz interneti destekleyen cihazlarınızdan internet bağlantınızı çok rahat yapabilirsiniz.

WiFi desteği olan modemler sayesinde ev telefona gerek kalmadan sadece evininize alacağınız küçük internet wifi destekli modem sayesinde internete erişiminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TTNET wifi internet paketleri oldukça uygun fiyattadır, yeni güncel fiyatları turktelekom.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan