Türk Telekom Aile Kartı Nasıl Alınır?

Türk Telekom Aile Kartı Nasıl Alınır?
Türk Telekom Aile Kartı Nasıl Alınır?

Türk Telekom müşterilerine her zaman kaliteli hizmetleri sunmakta ve bu kaliteli hizmetlerden bir tanesi de aile kartı olmaktadır. Aile kartı, tüm Türkiye çevresinde bulunan ankesörlü telefonlar üzerinden kişilerin sınırsızca konuşmalarını sağlamaktadır. Burada ankesörlü telefonlar ile konuştukları zaman takılmış olan aile kartı, kişilerin ev ya da işyerlerinde bulunan telefonun faturasına bağlı olmakta ve konuşma süresi bu faturalar üzerinden değerlendirilmektedir. Aile kartı almak isteyen kişiler en yakın noktada bulunan Türk Telekom satış bayileri ya da ofislerinden veya Türk Telekom Müdürlüğü’nden aile kartı taahhüttü imzalayarak elde etmeleri ve beyanda bulunmaları mümkün olmaktadır. Kısa süre içerisinde karta sahip olacak kişiler yine anında kullanıma başlayabilmektedirler.

Türk Telekom Aile Kartı Avantajı

Türk Telekom yeni bir uygulamayla ankesörlü telefonların sabit bir telefon gibi kullanılmasını sağlayan “aile kartı” uygulamasını başlattı. Bu uygulamadan en çok askerlik yapanlar ila şehir dışında okuyan öğrencileri sevindirdi. Çünkü aile kartı uygulaması ile her hangi bir ankesörlü telefon, evlerinde bulunan (iş yeri sabit telefonları da uygulamaya dahil) sabit telefonun yerine geçiyor. Aile kartını kullanan konuşma sırasında hiç bir ücret ödemeden istediği kadar konuşabiliyor. Aydan aya kesilen fatura tek seferde başvuranın sabit hattı üzerinden ödeniyor. En iyi yanlarından biri de limit uygulaması yapılabiliyor. Çocukları uzakta olan çoğu aile bu uygulamayı çok beğeniyor ve şimdiden binlerce başvuru söz konusu. Ücret olarak da çok avantajlı üstelik hediye konuşma uygulaması da var.

Türk Telekom aile kartı nasıl alınır?

İnternette kart başvurusu için gerekli formlar Türk Telekom sayfasında mevcut. Oradan indirilip doldurulabilir ya da Türk Telekom bayisine gidildiğinde hazır formlardan doldurulabilir. Formda kimlik, adres bilgileri, limit ve güvenlik kodu gibi kısa cevaplarla doldurulması gereken alanlar var. Son olarak imza atılması gerekiyor.  Kart teslim alındığında hemen konuşma yapılabiliyor.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan