Türk Telekom (Avea) Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom (Avea) Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom (Avea) Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde internet konusunda sunduğu ekonomik paket seçenekleri ile dikkat çeken Avea (Türk Telekom) operatörü; her geçen gün abone sayısını artırmaktadır. Özellikle gençler tarafından yoğun bir biçimde kullanılan internet paketleri bireylerin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu yazımızda sizlere avea internet paketi nasıl yapılır aylık sorusu için pratik çözümlerden bahsedeceğiz. İnternet kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda bir ay içerisinde internet kullanımınızı karşılayacak kotayı belirledikten sonra www.turktelekom.com.tr adresinde yer alan mobil internet paketlerini incelemeniz ve ardından bütçenize ve kullanımınıza en uygun aylık paketi seçmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse aylık 2 gb internet paketi almak istiyor iseniz AYLIK 2GB yazıp 5555’e göndererek internet paketinizi tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da internet paketi abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hattınız şayet 4.5G uyumlu ise sizlerde turktelekom.com.tr adresi üzerinden çok uygun fiyatta aylık internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Sadece 4.5G uyumlu hatta sahip olan abonelerin faydalanacağı 4GB internet paketini sadece 12TL karşılığında alabilirsiniz. Bu gibi durumlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız sizlerde turktelekom.com.tr adresine göz atabilirsiniz. Ve Türk telekom bedava internet için sizlerde buraya tıklamayı sakın unutmayın.

Türk Telekom Aylık İnternet Paketi

Türk Telekom operatörünün 2016 yılından itibaren daha uygun fiyatta sunduğu 4.5G internet paketlerinden sizlerden faydalanarak daha uygun fiyattan internete girmiş olabilirsiniz. Aylık ve haftalık olarak satılmakta olan Türk Telekom yani Avea internet paketlerinin fiyatları diğer paketlere nazaran daha uygun fiyattadır. Lakin bu paketleri satın alabilmek adına sizlerin de hattı 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Hattınız 4.5G uyumlu ise yapacağınız tek işlem Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirip ve bu uygulamaya giriş yapmak yeterli olacaktır.

  • Uygulamaya giriş yapabilmek için, telefon numaranızı ve Türk Telekom şifrenizi bilmeniz gerekmektedir.
  • Türk Telekom şifrenizi alabilmek için telefonunuzdan *952# tuşlama yaparak bu numaraya çağrı göndermeniz durumunda Türk Telekom şifreniz otomatik olarak tarafınıza SMS olarak gelecektir.

Giriş yaptıktan sonra Tarife ve Paketler bölümüne dokunun, Paket Satın Al kısmından İnternet Paketleri kısmına dokunun ve 4.5G paketler bölümünden kendinize uygun bol limitli internet paketlerini satın alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan