Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

 

Türk Telekom operatörün verdiği bedava internet paketleri 2016 yılının en güncel paketleri olarak seçilmiştir, yazımızda yer alan Türk Telekom bedava internet paketlerine göz atarak hızlı bir şekilde bedava internete sizlerde sahip oalbilirsiniz. Türk Telekom kampanyalarından daha fazla faydalanmayı ve hattınızı bir an önce 4.5G uyumlu yapmayı unutmayın.

Ev telefonu ve ev internetin öncüsü Türk Telekom için yeni yapılan geliştirme ve yenilikler ile girmiş olduğu fiber dünyasın da büyük ataklar yaparak süper kampanyalarını da paylaşmaya başlamıştır. Bu kampanyalar içerisin de bedava internet hakkına sahip olabileceğimiz fırsatlar da bulunmak da ve bunların süreleri bitmeden kullanmak için sizleri en güncel bilgiler ile aydınlatmaya devam edeceğiniz. Bizleri takip ederek nasıl daha uygun internet sahibi olacağınızı ve bedavaya internet kullanabileceğinizi öğrenebilir ve harika fırsatlar ile daha az ödeyerek çok daha fazla bir kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Türk Telekom cep telefonu operatörü Avea ile birleştikten sonra mobil için de ücretsiz olacak internet paketlerini paylaşmaya başladı bunların başın da gelen Dev fırsat kampanyası ile mobil üzerinden 1gb internet ve 500dklık her yöne konuşma hakkınız hattınıza yüklenmektedir. Ve bu hakkınız ilk 6 boyunca Türk Telekom müşterileri bedava internet ve konuşma hakkı olarak sunulmaktadır. İnternette daha fazla gezinebileceğiniz ve sevdikleriniz ile daha fazla konuşma yapabileceğiniz bu kampanya için ev telefonu ve ev interneti müşterileri yararlanabilmektedir. Daha güncel bilgileri sizler ile paylaşamaya devam edeceğiniz ve bedava internet için sizleri sürekli olarak bilgilendireceğiniz. Türk Telekom kampanyaları arasın da yenilen teknoloji ile sim kartlarımızın 4.5g uyumlu olması ile daha hızlı bir ağın için de daha hızlı kullanabileceğimiz interneti sunmaktadır. Bunun için sim kartınızın 4.5g uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 4.5g HAZIR yazarak 5555’e mesaj göndermeniz durumun da size gelen bilgilendirme mesajı ile sim kartınızın uyumlu olup olmadığına net bir cevap alabileceksiniz. Eğer sim kartınız uyumlu değil ise Türk Telekom şubelerinden ücretsiz olarak değiştirebilir ve üzerine 1gb bedava internetin sahibi de olabilirsiniz. Cep telefonunuz 4.5g uyumlu ise SMS kısmına 4.5g SIM yazarak hediyenizin hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Kampanyalar için de göze çarpan bir diğer seçenek ise hediye internet kampanyası olmaktadır bunun için şartlar gayet açık olmaktadır. Mobil yüklemeleriniz de 50tl için aylık 1gb bedava internet hakkınız 100tl yüklemeleriniz de ise 4gb aylık kullanım hakkı olarak bedava bir şekil de sahip olabilirsiniz. Bunun için yüklemelerinizi yaptıktan en geç 48 saat içerisin de HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. 48 saat dolduktan sonra kayıt yaptıranlar bir sonraki yüklemelerin de hediye bedava internetlerinin sahibi olabilmektedirler. En güncel Türk Telekom kampanyaları ve bedava internet için bizleri takip etmeye devam edin ve internetinizin keyfini doyasıya sürmeye devam edin.

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom operatöründen daha fazla kampanya istiyorsanız sizlerde bizleri takip ederek daha fazla kampanya hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve ayrıca daha önceden Kozbon adlı sitede paylaşılmakta olan Türk Telekom bedava internet başlıklı yazıya da göz atarak burada güncel paketlere de göz atabilirsiniz.

2016 yılında düzenlemiş olduğu bol paketli ve bedava internet paketleriyle sizlerde kazanmaya var mısınız? Hangi operatörden bahsettiğimi sizlerde biliyorsunuz, tabi ki Türk Telekom operatöründen bahsediyorsunuz. Bugün en çok aboneye sahip olmakta olan Türk Telekom operatörünün bir çok hizmeti bulunması. Türk Telekom’dan sizlerde bedava internet alıp mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak bedava internete girebilirsiniz sizlerde üst kısımdaki paketlere göz atarak buradan bedava internet kazanmayı sakın unutmayın. Her gün daha fazla yeni paketleriyle ve yeni düzenlemiş olduğu kampanyalar ile bizleri karşılamakta olan Türk Telekom operatörünün yeni kampanyalarından yararlanmak ve bedava internet kazanmak için hemen hattınızı ücretsiz olarak size en yakın olan Türk Telekom operatörüne ait olan bayilere giderek buradan ücretsiz değişim yaparak ücretsiz olarak 4.5G uyumlu hatta sahip olun. 4.5G uyumlu hatta sahip olmanız durumunda sizlerde Türk Telekom operatörünün verdiği bedava internet paketlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Türk Telekom operatöründen ayrıca daha fazla kampanyasından yararlanmak istiyorsanız da o halde hattınızın 4.5G uyumlu olması ve ardından hattınızın Faturalı olması yeterlidir. Türk Telekom operatörü 2017 yılında yine geleneğini bozmayıp bizler için yeni kampanyalar düzenlemektedir. 2016 yılının son aylarında düzenlemiş olduğu ve 2017 yılına kadar geçerli olmakta olan bedava internet paket kazandıran paketler hakkında bilgi paylaşacağım. Türk Telekom operatörünün resmi internet adresi üzerinden hattınıza yükleyeceğiniz TL yükleme işlemi sayesinde sizlerde bedava internet kazanın. 30TL üzeri yüklemelerde 1 hafta boyunca kazanabileceginiz paketi yapabilmek için 1GB KAZAN yazıp 5555e ücretsiz olarak sms gönderip kampanya katılım isteğinde bulunabilirsiniz. Bu süreç sonrasında sizlerde her TL yükleme işleminin sonucunda bedava internet kazanabilirsiniz. 30 tl altı üzerinde yüklemelerde ise 1 Günlük paket kazanabilirsiniz.

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Avea Bedava Dakika ve SMS başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 7 Ekim 2016 — 23:49

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet