Türk Telekom Eksiye Kapatma

Türk Telekom Eksiye Kapatma
Türk Telekom Eksiye Kapatma

Tüm operatörlerde olduğu gibi, Türk Telekom hattı kullananların da faydalanabilecekleri bir kampanya olan eksi bakiyeyle telefon hattınızı kullanabilme özelliği, istediğiniz zamanlarda ve TL’niz bittiği zamanlarda, hattınızın kullanıma bağlı olarak 0’ın altında kullanım sağlamanız ve daha sonraki yüklemelerinizde bunun kesilmesi şeklinde işlemektedir. Fakat bu durumun olmasını istemeyenler ve farklı olarak TL’nin eksi bakiyeye düşme durumundan hoşnut olmayanlar için, iptal etmek söz konusudur. Türk Telekom Eksiye Kapatma işlemini yapabilmek için sadece tek bir yol bulunmaktadır.

Turkcell ve Vodafone’da kendi isteğinizle ve kolaylıkla halledebileceğiniz eksi bakiyeye kapatma işlemi için Türk Telekom’da, sadece Müşteri Temsilcisine bağlanmak suretiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, ilk olarak 500’ü aramanız gerekmektedir. Daha sonra sizleri yönlendirmesiyle birlikte, müşteri temsilcisine bağlanarak, sorunsuzca hattınızı eksi bakiyeye düşme işleminden kurtarabilirsiniz. Dilediğiniz gibi şekillenen hizmetlerden birisi olan bu olayı, daha sonraki zamanlarda istediğiniz gibi düzenleme yapabilir, tekrardan eksiye düşmesini sağlayabilirsiniz.

Fakat sadece Müşteri Temsilcisine bağlanarak yapma şansınızın olması, rakiplerine göre eksi puan olarak değerlendirilmektedir. Bir de müşteri temsilcisine oldukça zor biçimde bağlanabilindiğini bildiğimiz zaman, Türk Telekom Eksiye Kapatma işleminin daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Belli bir tuşlama veya SMS yoluyla yapamayacağınız bu işlemi, yalnızca müşteri temsilcisi yoluyla halledebilirsiniz. Diğer şekilde kesinlikle farklı ve istenmedik durumların ortaya çıkması mümkün olabilmektedir. Sizlerde kapatmak istediğiniz zaman, müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan