Türk Telekom Hat Dondurma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hat Dondurma Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Hat Dondurma Nasıl Yapılır?

Kişiler istedikleri halde bazı özel durumlar dışında Türk Telekom hat dondurma işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Bu özel durumlar genel olarak arızası bulunan ve arıza bakım işlemi yürütülen telefonlarda arıza giderilene kadar hat dondurma işlemi yapılamamaktadır. Yine internet kullanıcısı olan kişiler hat dondurdukları süre içerisinde internetlerini kullanamamaktadırlar. Hat dondurma işlemi için yapılacak basit uygulamalar yer almaktadır. İlk olarak kişiler kolay yoldan müşteri hizmetlerine ulaşarak bu taleplerini beyan edebilmektedirler. Yine en yakın noktada bulunan Türk Telekom satış merkezlerine gidebilirler ve yine burada bu durumu beyan edebilirler. Aynı zamanda kişilerin Türk Telekom Müdürlüğü’ne gidip buradan da fatura sahibi olarak hat dondurma beyanında bulunmaları mümkün olmaktadır.

Toplamda 6 ay boyunca hat dondurma işleminizi yapabilirsiniz, bunun haricinde 6 ay sürenizin dolması durumunda hattınız tekrardan aktif olur ve faturanız otomatik olarak işler. Bundan dolayı 6 ay kadar sürenizin olduğunu unutmayın.

Türk Telekom hat dondurma işlemlerinizi bu şekilde kolaylıkla halledebilirsiniz, daha fazlası için ve garanti hizmet alabilmek için sizlere en yakın olan Türk Telekom müdürlüklerine gitmeniz yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan