Türk Telekom Sahur Paketi

Türk Telekom Sahur Paketi

AVEA ve TTNet’in tamamının Türk Telekoma katılmasıyla birlikte, hem telefon operatörü, hem de internet hizmeti vermeye başlayan ve aynı isim altında hizmet veren şirketler, Ramazan ayında kullanıcılarına mükemmel kampanyalar sunmayı planlıyor. Ramazan ayında, sahur vakitlerinizi en iyi şekilde geçirmek ve mükemmel anlara imza atmak için ihtiyacınız olan her şeye tek seferde ulaşabileceksiniz. Türk Telekom Sahur Paketi sayesinde, ister faturalı olun, ister faturasız hat sahibi olun; mükemmel kampanyaya sizlerde katılabileceksiniz. İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz tam 10 GB internet ve operatör içi 1000 DK konuşma hakkına kolaylıkla erişebileceksiniz. Sizlere verilecek olan bu mükemmel fırsat, 02:00 ile 06:00 arasında geçerli olarak, sahur vakitlerinizi arkadaşlarınız, sevdiklerinizle geçirmenizi sağlıyor. İster görüntülü olarak konuşup, isterseniz diğer Türk Telekom hattı kullananlarla sorunsuzca sesli görüşebileceğiniz bu eşsiz fırsatla birlikte, sizlere de mükemmel imkanlar sağlanmaktadır. Türk Telekom şirketinin yapacağı bu kampanyayla birlikte, yenilenen yüzü ve hizmet kalitesiyle birlikte, kullanıcılarına daha sağlam hizmet verilmektedir.

Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom sahur paketini sizlerde kendi hattınıza tanımlayıp kullanmak istiyorsanız SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.
Faturasız Hattım Var Kullanabilir Miyim?
Evet, eğer ki hattınız faturasız ise kampanyadan faydalanabilirsiniz, lakin son 48 saat içerisinde hattınıza minimum 25TL kadar bir yükleme yapmış olmalısınız.
Sahur Paketi İçeriği Nedir?
1.000 dakika konuşma paketi ile 10GB bedava internet kazanabilirsiniz.
Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 6 Haziran 2016 — 00:45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet