Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?
Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

Türk Telekom‘un en güzel özelliklerinden olan sesli mesaj dinleme veya sesli mesaj gönderme sayesinde artık her Türk Telekom abonesi telefonlarının üzerinden ulaşamadığınız kişilere sesli mesaj bırakabilirsiniz. Türk Telekom müşterilerine müsait olmadıkları ya da duymadıkları zaman gelen ve cevap veremedikleri telefon hizmetleri için telesekreter olanağını sunmaktadır. Bu sayede acil mesajlardan ve arayan kişilerden abonelerin haberi olması sağlanmaktadır. Telesekreter hizmetlerinden yararlanarak sesli mesajları dinlemek isteyen kişiler ilk olarak müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın noktada bulunan Türk Telekom satış noktalarına giderek bu beyanlarını iletebilirler.

Ücretsiz olan bu hizmet kapsamı ile söz konusu telefonlar üzerinden telesekretere bırakılan sesli mesajlar kolaylıkla dinlenebilmektedir. Telesekreter servisi karşı tarafın sizleri aradığında ve beş kez çaldığı halde açmadığınız zaman devreye girmekte ve karşı tarafa durumu bildirerek mesajlarını bırakmasını istemektedir.

Sesli mesaj gönderirken Bu durumun ücretli olduğunu sakın unutmayın ev Türk Telekom operatöründe sesli mesaj göndermek hem pratik ve hem de oldukça kolaydır sesli mesaj ücretlendirmesi hattınızdan otomatik olarak tanımlanır ve konuşma paketiniz varsa o konuşma paketi tarafından karşılanır.

Türk Telekom kullanıcıları gelen sesli mesajı 999 arayıp telesekreter yardımıyla yurtiçinden dinlemeye diye başlayabilir. Tarafınıza herhangi bir sesli mesaj bırakıldı ise bu durumu SMS olarak haber alacaksınız.

Ayrıca son olarak Türk Telekom operatöründe karşılaşmış olduğunuz bütün sorunları bizlere atkısında yorum olarak biriniz durumunda veya Türk Telekom operatöründe karşılaşmış olduğu her türlü sorununu Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak kısa sürede çözebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan