Türk Telekom Tarife Nasıl İptal Ederim?

Türk Telekom Tarife Nasıl İptal Ederim?
Türk Telekom Tarife Nasıl İptal Ederim?

Türk Telekom paketinizi iptal, değişiklik ve diğer işlemlerinizin hepsi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz veya Türk Telekom yetkili bayilerine gidip başvuru yapabilirsiniz. Ya da SMS ile başvuru yapıp sonuç alabilirsiniz. Bazı tarifeler kurallı tarifeler olduğu için bazen taahhütten dolayı iptal veya değişiklik yapılamıyor. Türk Telekom tarife nasıl iptal ederim? Hepsi için iptal mümkün mü? Eğer belli süreli taahhüt içinde olan bir kampanya ise cezasını ödemeniz veya süresi bitene kadar kullanmanız gerekebilir. Herhangi bir kampanyaya dâhil olurken internet sitesinden veya müşteri hizmetlerinden sorgulanmalıdır. Türk Telekom tarife nasıl iptal ederim diye sormadan paketi satın almamalı ve paketin tüm avantajları sonradan sıkıntı yaşanmaması için mutlaka detayları ile incelenmeli.

Eğer ki tarifenizi iptal etmek istiyor ve başka bir tarifeye geçiş yapmak istiyorsanız bu konu hakkında destek alacağınız tek uygulama Online İşlemler uygulaması olacaktır. Online İşlemler uygulamasını kullanarak sizlerde tarife değişikliğini uygulayabilir ve tarife değiikliğini hızlıca tamamlamış olursunuz. Ayrıca bir diğer yöntem olan müşteri hizmetlerine bağlanmak yeterli olacaktır, eğer müşteri hizmetlerine ait numarayı bilmiyorsanız Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası başlıklı yazımız sizlere yardımcı olacaktır ve ayrıca son olarak Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımızdan da 2016 ve 2017 yıllarında geçerli olan bütün bedava internet paketlerini de hattınıza tanımlayıp bedava internete keyfini yaşayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Berkay - 26 Nisan 2019 - 01:21

tarifemi iptal etmek istiyorum

Yasin - 1 Ağustos 2019 - 12:57

Tarifemi iptal etmek istiyorum ne musteri hizmetleri yapiyor nede mesaj yoluyla kabul ediyor en sonunda operatoru degistirecem

Svg! - 14 Eylül 2019 - 07:20

Tarifemi nasıl iptal edebilirim????