Türk Telekom Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?

Türk Telekom Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?
Türk Telekom Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?

Hattınızın borcundan dolayı kapanmaması ne istiyorsunuz hattınıza ait olan borcu kısa süre içerisinde ödeyerek herhangi bir faiz ödemekten kurtulabilirsiniz. Türk Telekom fatura ödeme işlemlerinizi bayiye gitmeden, müşteri temsilcisine bağlanmadan sıra beklemeden hemen ödemek için Google Play veya Apple Store üzerinden telefonlarınıza Online İşlem – Avea uygulamasını indirerek fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız online işlemler sayesinde herhangi bir bayiye gitmeden sıra beklemeden mevcut borçlu olmuş olduğunuz faturayı telefonunuzdan kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca bir diğer yöntem ise Türk Telekom’a ait olan telekom.com.tr adresine girerek buradan online işlemler menüsünden telefon numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yaparak kolaylıkla mevcut faturanızı ödeyebilir ve borçlu olduğunuz tutarınızı görebilirsiniz. Borçlu olduğunuz tutarınızı görebilir ve online bir şekilde hat geçmişinizi de bu kısımdan ulaşabilirsiniz. İnternet’in güvenilir olmadığını inanıyorsanız ödeme işlemini bayiden gitmeden telefonunuzdan müşteri temsilcisine bağlanarak sadece birkaç tuşlama ile kredi kartınız bilgilerini kullanarak fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Nereden İndirebilirim?

Uygulama bütün Türk Telekom kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır, uygulamaya giriş yapmak için telefon numaranız ve şifreniz yeterli olacaktır. Eğer Türk Telekom şifrenizi bilmiyorsanız arama çevirici kısmına *952# yazarak yeni şifre alabilir ve uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Online işlem menüsünden mevcut tutarlı olan borcunuzu görebilir hat özetinizi inceleyebilir ve diğer birçok tarifeye atarak bir çok işlemlerinizi basit bir şekilde bu uygulamadan yapabilirsiniz.

Türk Telekom fatura ödeme işlemlerinizi Ayrıca bayiye giderek hızlı bir şekilde nakit olarak ödeyebilir ve fatura borcunuzu sildirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan