Türk Telekom Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yönlendirme Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Bir çok kurumsal firmanın severek kullanmış olduğu çağrı yönlendirme sayesinde hem tüketici hemde üreticiler oldukça çok kolay bir şekilde teknolojiden yararlanmaktadır. Eğer ki sizlerde Türk Telekom operatörünü kullanıyorsanız bugün sizlere çağrı yönlendirme hakkında bilgiler sunacağım ve böylelikle sizlerde hattınız kapalı olsa bile bir başka numaraya kolaylıkla yönlendirme yapabilirsiniz.

Çağrı yönlendirme size gelen aramaları başka bir numaraya yönlendirebilmenizi sağlar. Bu işlem telefonunuzun çekmediği ya da başka seeplerden dolayı ulaşıma kapandığı durumlarda oldukça kullanışlı bir hal alır. Çağrı yönlendirmeyi aktifleştirmekte gayet kolaydır. “**21*0XXX YYY ZZZZ”  bu harflerin yerine çağrılarınızı yönlendirmek istediğiniz numarayı yazıp aradığınızda çağrılarınız o numaraya yönlendirilmiş olacaktır. Çağrı yönlendirme işlemine son vermek istiyorsanız da “##21#” yi aramalısınız. Durum kontrolü içinse *#21# yi tuşlamanız gerekmekte. Bu servis bunca kolaylıklarının yanı sıra birde ücretsizdir. Siz sadece normal konuşma tarifenize göre ücretlendirilirsiniz. Sizi arayan kişide aynı şekilde kendi tarifesine göre ücretlendirilir. Böylece fazladan para ödemeden işlerinizi halletmiş olursunuz.

Bu şekilde hattınız kapalı iken bir başka numaraya kolaylıkla çağrı yönlendirmesi yapabilir ve iletişim kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerde çağrı yönlendirmesi yapmak istiyorsanız Türk TELEKOM operatörüne ait olan üst kısımdaki yöntemleri deneyerek yönlendirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yine bir diğer Türk Telekom’un sunduğu Türk telekom bedava internet başlıklı yazıdan da bedava internet kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 9 Aralık 2017 - 10:14

YANLIŞ ANLATIYORSUNUZ
KODLAMANIN SONUNDA KARE VAR.
21 TÜM YÖNLENDİRMELER İÇİNDİR.