Türk Yapımı Araştırma Robotu: Kozbon

Türk Yapımı Araştırma Robotu: Kozbon
Türk Yapımı Araştırma Robotu: Kozbon

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve diğer birçok teknolojik aygıtlar her ne kadar hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Elimizdeki aygıtla bankaya gitmeden EFT, havale, fatura ödeme vb. işlerimizi çok rahatlıkla evimizden yapabilir hale geldik. Teknoloji hayatımıza öyle bir yerleşti ki hemen hemen her gün yeni bir yenilik ve özellikle karşı karşıya kalıyoruz. Ve daha önemlisi elimizdeki aygıtla yaptığımız şeyle yapabileceğimiz şeylerin yanında neredeyse devede kulak kalıyor ve teknolojinin nimetlerinden yeterince faydalanamıyoruz. Eğer sizde bu şekilde düşünenlerden ve teknolojiyi takip etmekte zorlananlardansanız yazımız tam size göre. Çünkü sizin için her türlü teknolojik haberi toplayıp sizi bilgilendiren bir “Teknoloji Haber Sitesi Kozbon” mevcut. Hem mevcut özellikler hem de yakın zamanda gelmesi beklenen özellikler hakkında bilgilendirerek teknolojiden haberdar oluyorsunuz.

Bu yazımız da “Araştıran Robot – Kozbon” www.kozbon.net sitesi ve en göze çarpan beş yazısını paylaşarak teknolojiyi biraz daha yakalamanızı sağlayacağız.

Bu Robot Bir Başka

Kendilerine Araştıran Robot Kozbon ismini veren sitede gsm şirketleri olan Turkcell, Vodafone, Avea gibi firmalardan güncel haberler vermekle kalmayıp hemen hemen herkes tarafından kullanılan programlar olan Whatsapp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya araçları hakkında da bilmediklerimizi bizimle paylaşıyor. Bunun yanı sıra internette yapabileceğimiz bedava internet sitesi kurma gibi daha birçok bilmediklerimiz hakkında bizleri bilgilendiren Araştıran Robot Kozbon teknoloji haber dalında iddialı bir grafik çiziyor. Dilerseniz şimdi de size Araştıran Robot Kozbon’da yer alan be önemli haberi paylaşalım;

Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörü olan Turkcell başta olmak üzere Avea ve Vodafone’un sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler vererek takipçilerinin kazançlı çıkmasını sağlıyor. Araştırma Robotu Kozbon böylelikle takipçilerinin çıkarları doğrultusunda bilgiler veriyor. Günümüzün lider operatörü olan Turkcell hakkında kolaylıkla bulabileceğiniz bilgileri Kozbon adresinde bulabilirsiniz ve Kozbon adresi bedava internet adresinin yeni dünyasıdır. Birçok aboneye daha fazla bedava internet vermekte olan Turkcell operatörü için sizlerde Turkcell bedava internet başlıklı yazıya göz atarak buradan çeşitli bedava internet kazanabilirsiniz. Ülkemizde bir diğer operatörlerden biri olmakta olan Vodafone için ise Vodafone bedava internet yazısına göz atmayı da sakın unutmayın.

Facebook’ta Arkadaş Ekle Butonu Nasıl Kaldırılır?

En çok kullanılan sosyal medya olan Facebook hakkında yeniliklerden bahsettiği yazıda “Arkadaş Ekle” butonunun nasıl kaldırıldığını ayrıntılarıyla açıklamışlar. İlgilenenlere duyurulur!

Instagram Kaydedilenler Özelliği Nedir?

Instagram’ın yeni özelliklerinden olan kaydedilenler özelliğinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi veren yazı İnstagram kullanıcı herkes Araştırma Robotu Kozbon ile mutlaka iletişime geçmeli.

WhatsApp Giden Mesajı Silmek & Geri Almak

Anlık mesajlaşma programı olan Whatsapp uygulamasında herkesin merakla beklediği ve yakında çıkacağından bahsedilen bu özellik hakkında herkesten önce bilgi sahibi olmak isteyenler yazıyı mutlaka okumalı.

Vefat Eden Kişinin WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

Son olarak hayli ilginç bir konuda bilgi paylaşan Kozbon vefat eden birinin hesabının nasıl kapatılacağı noktasında alternatifler sunuyor. Bu ve bunun gibi birçok bilgi “Araştırma Robotu Kozbon – Teknoloji Haber Sitesi” www.kozbon.net adresinde sizleri bekliyor. Teknolojiden kopmak istemeyenlerin vazgeçilmez durağı olacağı muhakkak.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan