Turkcell 4GB Hediye İnternet

Turkcell 4GB Hediye İnternet
Turkcell 4GB Hediye İnternet

Bir çok operatörün başlatmış olduğu ve hatta geçtiğimiz günlerde ülkemizde 3 büyük firmanın birleşmesiyle daha çok hareketlenen 4.5G hareketine destek için Turkcell’den abonelerine muhteşem bir kampanya bekliyor. Geçtiğimiz günlere kadar hattını 4.5G uyumlu yapan müşterilere 1GB hediye internet veren Turkcell son 2 gündür başlatmış olduğu yeni hazırlık kampanyası sayesinde bir çok müşterisine ayrım yapmadan 4GB hediye internet hediye ediyor. Bir çok operatörün sunmuş olduğu 1GB hediye kampanyasından vazgeçen Turkcell, kendi farkını tekrardan yaratmak için Faturalı hat sahiplerine ve Hazır kart sahiplerine ücretsiz olarak 4GB hediye internet veriyor. Eğer sizin de bir 4.5G uyumlu telefonunuz var ise ve hattınızı siz de ilerleyen zamanlarda 4.5G uyumlu yapacaksanız hiç beklemeyin hemen bir Turkcell bayiye giderek 1GB yerine 4GB hediye internet kazanın. Sömestr tatili boyunca yani 7 Şubat 2016 tarihine gelen herkes tam 4 katı daha çok internete sahip oluyor. 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 4GB bedava internet için tek şartımız 4.5G uyumlu sim kartına ve 4.5G uyumlu bir telefona sahip olmanız. Eğer bunlara zaten sahip iseniz hemen size de 4GBGONDER yazıp 2222’ye SMS gönderin ve 4GB hediye internet kazanın.

Turkcell Hediye 4GB Kampanyası

 • 4GB ne zamana kadar geçerlidir?
  • Sömestr tatilinin sonuna kadar hattınızı 4.5G uyumlu yapan herkes 1GB yerine toplamda 4GB hediye internet kazanacaktır.
 • Katılmak için gereken koşullar nelerdir?
  • Eğer hattınız ve telefonunuz 4.5G sistemini destekliyor ise 4GBGONDER yazıp 2222’ye SMS göndererek kolaylıkla katılabilirsiniz.
 • 4.5G kampanyası için gönderilen smsler ücretli midir?
  • Hayır, SMS ile katılmak istediğiniz 4.5G kampanyası ücretsizdir.
 • Ne zamana kadar kullanabilirim?
  • Sms’i gönderdikten sonra, paketiniz anında aktif edilir. Paketiniz aktif edildikten sonra 30 gün boyunca Turkcell tarafından verilen 4GB hediye interneti kullanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak istemiyorum, nasıl iptal edebilirim?
  • Turkcell tarafından verilen 4GB hediye internet paketini iptal etmek istiyorsanız IPTAL 4GBGONDER yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS yoluyla mesaj gönderek kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Not: Paketiniz bir sonraki aya devredilmez ve paketinizin süresi bittiği vakit başka internet paketiniz varsa mevcut internet paketi üzerinden kullanıma devam edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için alt kısımda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz ve ayrıca bu kategoride yer alan diğer kampanyalara da göz atmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan