Turkcell Akıllı Depo Nedir?

Turkcell Akıllı Depo Nedir?
Turkcell Akıllı Depo Nedir?

Turkcell’in her geçen gün kalitesi artmakta olup son zamanlarda çıkarmış olduğu Turkcell Akıllı Depo hakkında bir çok sorular sorulmakta olup zevksiz ailesi olarak sizlere detaylı bilgiler sunmayı amaçladık. Umarım bu yazımız sizlere faydalı olur..

Öncelikle sizlere kısaca Turkcell’in kalitesinden bahsetmek isterim, Turkcell Türkiye’nin en gelişmiş operatörlerinden biri olup yapmış olduğu kampanyalarla birlikte kalitesine kalite katan operatörlerden biri.  İşte son zamanlarda geliştirmiş olduğu ve yayınlanan Akıllı Depo özelliği sayesinde artık bütün müşterilerine hizmet veren Turkcell, Akıllı depo sayesinde kendi müşterilerinin müziklerini, resimlerini ve videolarını saklayabilecek. Akıllı depo sayesinde saklamış olduğumuz fotoğraflara, müziklere ve diğer dosyalarımıza dilediğiniz yerden rahatlıkla erişebilirsiniz.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan Akıllı depo sayesinde artık sizlerde kaybolmamasını istediğiniz fotoğraflarını ve diğer dosyalarınızı bu uygulama sayesinde saklayabilirsiniz. Uygulamadan faydalanmak için öncelikle DEPO yazıp 2222’ye SMS göndererek kendinize özel 1GB’lık depo hizmeti ücretsiz olarak satın alıyorsunuz, daha sonra Google Play’den temin edeceğiniz uygulamaya giriş yaparak ücretsiz olarak Turkcell Akıllı Depo hizmetini kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Akıllı Depo bütün cihazlarla uyumlu olduğu için; App Store, AppMarket, Google Play marketlerinde yer almaktadır ve bu uygulamanın son sürümünü ücretsiz olarak indirebilir ve akıllı depodan faydalanabilirsiniz.

Sizlere verilen 1 GB alan ömür boyu kullanabileceğiniz ve ve bütün Turkcell’lilere ücretsizdir. Lakin ilerleyen zamanlarda deponuz doldukça bu 1GB alan sizlere yeterli gelemeyeceği için ilerleyen zamanlarda 50 GB / 500 GB / 2,5TB saklama alanı satın alabilirsiniz.

Turkcell’in sunmuş olduğu depo uygulamasında fiyatlar şu şekildedir;
50 GB saklama alanına sahip olmak istiyorsanız => 3,90 TL/ay
500 GB saklama alanına sahip olmak istiyorsanız => 9,90 TL/ay
2,5TB saklama alanına sahip olmak istiyorsanız => 19,90 TL/ay

kendinize çok iyi bakın ve bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımdan iletebilirsiniz..

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan