Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar
Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell operatöründe bedava internet paketi kampanyaları bitmek bilmiyor ve daha fazla internete girmek isteyenler birçok kullanıcı sırf daha kaliteli internet paketini kullanmak için Turkcell operatörünü seçiyor. Bugün ise merak ettiğiniz konulardan olan Turkcell bedava internet paketi veren uygulamalar hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını vereceğim. Bilindiği üzerine Turkcell operatöründe birden fazla farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanmak tamamen ücretsiz olup hepsi de günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğimiz uygulamalardır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar da bu uygulamalardan herhangi biridir. Sizler bu uygulamlardan herhangi birini indirdiğiniz takdirde otomatik olarak Turkcell tarafından hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Lakin her uygulama farklı sürelerde ve çeşitli internet paketleri verdipidnden dolayı bu uygulamaları takip edebilmemiz biraz sıkıntılı oluyor. Bunun için Zevksiz adresi olarak Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında detaylı araştırmalar yaptık. Şimdi hep birlikte Turkcell’in hediye internet paketlerine göz atalım.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak oldukça kolaydır ve daha önceden bu kampanyadan hiç faydalanmadıysanız şuan sizi birçok aylık bedava internet paketleri beklemektedir.Bu kampanya aylar öncesinden yayınlanmış olup birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır ve sizlerde bu kampanyayı yapmak istiyorsanız hemen Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız ve ardından uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra Menü bölümünden Salla Kazan seçeneğinden Turkcell operatöründe birçok paketi telefonunuzu sallayıp alabilirsiniz.

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Paketleri

Bip Messenger uygulaması bilindiği gibi bir mesajlaşma uygulamasıdır ve bu uygulamada farklı servisler bulunmaktadır. Bu servislere katılarak veya sadece Bip Messenger uygulamasını kullanmanız durumunda Turkcell bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Turkcell hediye internet veren uygulamalardan olan Bip Messenger uygulamasını hemen sizlerde mobil cihazlarınıza uygulamal marketlerinden indirerek telefonlarınızdan ücretsiz olarak kullanmanız durumunda hediye internet paketlerin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Bip Messenger bedava internet paketi için ilk yapmanız gereken Bip Messenger uygulamasından rehberinizde yer alan arkadaşlarınız ile konuşmanız gerekmektedir. Sizler konuştukça hediye internet paketleri hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Toplamda 250 adet farklı mesaj göndermeniz durumunda ve Bip Messenger uygulamasını aktif bir şekilde kullanmanız durumunda Bip Messenger bedava internet kampanyasından sizlerde şimdiden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  2. Kim 1GB İnternet İster kampanyasını yine Bip Messenger uygulamasından yapabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde her bildiğiniz soru sonrasında hediye internet paketlerin 1 haftalık olarak hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1GB İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell operatöründe 1GB hediye internet paketi kazanmak isteyenler için dergilik uygulaması vazgeçilmez hale geldi. Bilindiği üzerine Turkcell Dergilik uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri bu uygulamadan farklı dergileri indirdikleri için hediye internet paketi kazanmaktadır.

  1. Turkcell bedava internet veren uygulamalardan olan Turkcell Dergilik uygulaması için yapmanız gereken Turkcell Dergilik uygulamasını telefonunuza indirmeniz.
  2. İnen uygulamayı açıp gerekirse üye olunuz ve ardından burada ücretsiz olarak sunulan dergilerden herhangi birini indiriniz ve kısa süre sonra hattınıza gelecek olan 1GB hediye internet paketini kullanmaya devam edebilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Esen - 12 Temmuz 2019 - 12:12

TURKCELL i cooook seviyorum 🤣🤣♥️