Turkcell Bedava İnternet

turkcell bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Devam eden kampanyalardan biri BİP paketi hakkında kısaca bir açıklama yapayım, Turkcell tarafından hediye olarak verilen Bip hediye kampanyasında ilk ay olarak kullanmış olduğunuz paketi ikinci ay içinde geçerli lakin sadece Bip uygulaması için geçerlidir. Bunun haricinde Lazimolur yazıp 2222’ye gönderen herkese Turkcell tarafından hediye internet verilmekte. Sadece bununla kalmayan Turkcell 2016 yılında geçerli olan Fulle kampanyası ile bir çok müşterisinin gönlünü fethediyor ve Fulle yazıp 2222’ye gönderen bütün herkese hediye internet veriyor. 2016 yılında geçerli olan kampanyalardan haberdar olmak için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin.

Turkcell 15 Temmuz’a Özel Kampanya

Turkcell operatörü 15 Temmuz günlerini anmak için düzenlemiş olduğu yeni Turkcell bedava internet kampanyasıyla birlikte artık bütün abonelerine 1 günlüğüne hediye internet vermektedir. 15 Temmuz 09:00’dan 16 Temmuz 09:00’a kadar geçerli kampanyadan toplamda 1GB bedava internet kazanın. Kampanya bütün Turkcell abonelerine otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Ramazan Ayına Özel

Turkcell operatöründe ramazan ayına özel bedava internet kampanyaları 25 Mayıs 2017 tarihinde aktif oldu. Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız o halde sizlerde aşağıdaki talimatlara uyarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Turkcell 2017 ramazan ayı için 1 haftalık 1GB bedava internet: Turkcell Bip Messenger uygulamasından 15 kişiye mesaj gönderip 1 hafta boyunca geçerli olan 1gb bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Turkcell Ramazan ayı için 1 haftalık 2gb bedava internet için 20 kişiye bip messenger üzerinden mesaj göndererek bu paketi kazanabilirsiniz.
 • 24 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyalardan bir diğeri ise 2gb 30 günlük paketidir. Bunun için ise 25 kişiye bip messenger üzerinden mesaj göndermeniz yeterlidir.
 • İlk 200bin kişinin faydalanabileceği bir diğer kampanya ise aylık 10GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya Turkcell ramazan ayına özel olarak hazırlanmıştır bunun için yapmanız gereken bip messengerdan 50 kişiye mesaj göndermek yeterlidir.

Turkcell Bip Messenger 1GB (10 Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet)
Turkcell Hesabım 1GB Bedava İnternet
4.5G Bedava İnternet Kampanyası
1 Günlük 500MB Bedava İnternet Paketi
Aylık 1GB Bedava İnternet
Turkcell’in sunduğu ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Bip Messenger uygulamasını 2016 senesinde bir kez daha yapabilirsiniz. Daha önceden Bip Messenger uygulamasını yaptıysanız ve yaptıktan sonra hattınızı 4.5G uyumlu yaptıysanız tekrardan Bip Messenger uygulamasını Google Play’den telefonlarınıza kurarak yapabilirsiniz.

Turkcell 1GB Nasıl Yapılır?
Daha Önceden Yaptım, Bir Daha Yapabilir Miyim?
Paketi Nasıl İptal Edebilirim?
Paket Ücretli Midir?
Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapabilirim?

 • BİP uygulamasını daha önceden hiç yapmadıysanız ve ilk defa yapacaksanız, Google Play’den ya da App Store’den Turkcell Bip uygulamasını indiriniz ve uygulamaya kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra 1GB bedava internet kazanacaksınız ve ardından sınırsız ücretsiz olarak internet paketiniz olmadan bile BİP uygulamasını kullanabileceksiniz.
 • Daha önceden ufak paketlerden biri olan 30MB’lık bedava internet paketini hiç yapmadıysanız GEL MB yazıp 2222‘ye göndererek 30MB kazanabilirsiniz.
 • Gollercepte uygulamasını daha önceden hiç yapmadıysanız ve ilk defa yapacaksanız 1 Gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 1GB internet paketini kazanmak istiyorsanız telefonunuza Google Play’den ya da App Store’den Gollercepte uygulamasını indiriniz ve uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına kendi telefon numaranızı yazıp 1GB bedava internetten faydalanabilirsiniz.
 • 14 Şubat tarihinde geçerli olan 14GB bedava internet kazanmak istiyorsanız, şimdiden genç Turkcell olup bu kampanyaya genç Turkcell uygulamasını indirerek giriş yapınız ve kampanyaya katılınız. Katılımdan sonra 14 şubat tarihinde saat 10’dan itibaren 23:59’a kadar ücretsiz bedava internet kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca Sarı Kutu puanlarınızı halen harcamadıysanız hemen sarı kutu puanlarınızı kullanarak sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell’de bir çok paketi daha önceden yapmadıysanız şuana kadar yapılacak çok paket var, sormak istediğiniz bütün turkcell bedava internet hakkındaki soruları alt kısımdan belirtin.
 • Turkcell Hesabım uygulamasını App Store üzerinden ve ya Google Play üzerinden indirmediyseniz telefonlarınıza Hesabım uygulamasını indirerek 1 kereliğine mahsus olarak 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1GB bedava internet kazanarak internete girebilirsiniz. 2016 yılında bir çok kampanya için bizleri takip etmeyi ve alt kısımdan bizlere merak ettiğiniz bütün soruları iletebilirsiniz. Turkcell hesabım uygulamasını daha önceden indirdiyseniz maalesef ki şuan için geçerli olacaktır bunun için bu uygulamayı sadece daha öneden hiç indirmeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır ve daha önceden hiç Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeyen kullanıcılar faydalanabilmektedir.
 • Turkcell, en çok kullanılan operatörler arasında muhtemelen bir ya da ikinci sırada yer almaktadır. peki müşterilerine nasıl internet imkanları sağlıyor? Türkcell müşterisi olanlar, bedava 1000 sms ve 1GB internetten yararlanabilmek için iptal izin yazıp 2222 ye gönderdikten sonra gelecek mesajın ardından Devam yazarak 2197 ye göndermeliler. 3 ay 1GB internet için ise 3AY1GB yazıp 2222 ye göndermek yeterli. Ücretsiz facebook ve twitter paketi yeterli diyenlere HEDİYE SOSYAL kampanyası uygun. Hediye sosyalciler, HEDİYE SOSYAL yazarak 2222 ye göndermeliler. Sınırsız 2GB internet için ise SINIRSIZ 2GB yazıp 2222 ye gönderin.
 •  Her operatörde olduğu gibi turkcell de de bedava kontör, dakika ve internet paketleri vardır. Bu bedava internet paketlerine sahip olmak ve anı anında takip etmek hiç te göründüğü kadar imkânsız değil. Siz de milyonlarca turkcell müşterisi gibi tek bir kontörünüz bile gitmeden bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Siz de Turkcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır sorusuna cevap arayanlardansanız yapmanız gereken şey çok kolay. Hemen telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle ETK İZİN yazıp 2200 a ücretsiz göndererek 1 GB sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Bip Messenger uygulamasını, android özelliği bulunan Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra BIP yazıp 2222 ye göndererek 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. Daha sonrasında internetlerinizi doya doya kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava Sms başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 2 Ağustos 2017 — 20:38
 1. Bugüne kadar çeşitli konularda bir çok bilgi verdik ama bu konunun bir hayli fazla kişiyi de yakından ilgilendirdiğini çok iyi biliyoruz çünkü hepimiz teknolojinin o kadar fazla içerisine girdik ve de ilerlemeye devam ediyoruz ki şu an elimizden cep telefonlarımızı almış olsalar adeta ne yapacağımızı bilemeden olduğumuz yerde kalırız.
  İnternetin geçmişi aslında ülkemizde çok uzun zaman öncesine dayanmıyor lakin o kadar hızlı bir şekilde yayıldı ve gelişti ki hayatımızın her dakikasını onunla yaşar olduk. Üstelikte teknolojiyle baş baş gitmesi bu iki fırsatı bizim için kullanılması mecburi bir durum haline getirildi.
  Şimdi cep telefonu ve interneti aynı anda kullanma gibi büyük bir lükse sahipsiniz bunun en büyük öncüsü de elbette ki akıllı cihazlar olduğu internet bağlantınızla istediğiniz şeyi rahatlıkla aratabiliyorsunuz. Bu bazen çok gerekli olan bir bilgi olabiliyor bazen de sevdiğiniz bir film sonuçta herkesin internetle bir şekilde işi mutlaka oluyor. İşin buraya kadar olan ki kısmı bizim internet ve teknolojiye ne kadar bağımlı olduğumuzla alakalıydı ama burada asıl şöyle bir konu var ki cebinizden internete nasıl gireceksiniz? Yani cebinizde internetiniz yok ise o zaman akıllı cihazınızın ankesörlü telefondan da bir farklı kalmaz farklı olarak hesap makinesı olarak kullanırsınız. Dolayısıyla sizin elinizdeki akıllı cihazla internete girmeniz şart.

  Evet, şart diyoruz ama bunun size elbette ki bir de maddi külfeti olacak çünkü cepten internete girdiğiniz zaman eğer ki bir görüntü izleyecek ya da bir şeyler indirecekseniz o zaman kotanız da hemen doluyor. Bu noktada ise interneti kullanmanın iki seçeneği var ya parasını vererek paket alacaksınız ya da interneti bedava kullanacaksınız.

  Özellikle Turkcell’ i ele alacak olursak bunu en basit yapabileceğiniz GSM hatlarındandır. Google play’ de bazı uygulamalar var bu uygulamalara daha sonraki konularımız da değineceğiz bunları indirdiğiniz zaman ücretsiz olarak internete dönemsel olarak bağlanabiliyorsunuz. Türkcell bedava internet olanağının son hali henüz tam olarak belli olmadı ama 2016’ ya girişimizle birlikte nasıl bedava kullanacağımız konusunda da bilgiler teker teker gelmeye başlayacaktır. Bundan önceki yıllarda bizimde bahsetmiş olduğumuz gibi kodları verilen kısa numaralara girmeniz yetiyordu aynen 2016’ da da bunun tekrar edilmesi bekleniyor.

  Ücretli olarak kullanımlarda ise genellikle size çeşitli paketler sunuluyor ve içerisinden kendinize en uygun olanı seçiyorsunuz bu tamamen sizin ödeyeceğiniz ücretle alakalı bir durum olduğu için ona göre kota sınırını da koyabiliyorsunuz.

  Üstelik geçtiğimiz aylarda turkcell’ in 4,5G ihalesini de kazanmış olması internet hızını da bir o oranda arıtıracağı gerçeğini de önümüze serdi tabiî ki turkcell çekim gücünü de beraberinde düşünecek olursak4,5G teknolojisinin tüm nimetlerini bizlere sunacağını çok iyi biliyoruz.

 2. Sıklıkla kullandığımız ve ellerimizden düşmek bilmeyen akıllı telefonlar için çağımızın en güncel kullanıma sahip olduğu internet için kullanım haklarımızın yetersiz kalması durumun da sizlere nasıl bedava internet sahibi olacağınız konusun da bilgiler vermekteyiz. Bu haklara sahip olmak için bizleri takip ederek sizler de dilediğinizce internette gezinebilecek ve veri kullanımınızı çok umursamadan daha rahat bir kullanım ile daha keyifli bir internet kullanıcısı olabileceksiniz. Faturalı ve faturasız hatlar için düzenlenen kampanyalar en güncel halleri ile sitemiz üzerinden güncellenerek siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanarak paylaşılmaktadır. Bu paylaştığımız tüm kampanyalar yasal olarak sizlere sunulmakta ve sizlere ekstra bir şey talep etmeden tamamı ile bedava olarak kullanabileceğiniz internet paketlerini içermektedir. Paketler ve kampanyalar aylık ve haftalık olarak sizlere sunulmakta ve unutmamanız gerek önemli bir bilgi ise bu hakların tek seferlik olduğudur ve sürelerinin bitimin de devretme özelliğinin bulunmamasıdır. İlk olarak faturasız ve faturalı turkcell müşterileri için yeni başlamış olan müzik kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Bu kampanya ile turkcel müşterileri yeni bir uygulama olan turkcell müzik dinleme bölümünden dinledikleri müzikler için bir ay boyunca ücret ödemeden ve mevcut tarifeleri üzerinden veri kaybeden sahip olabilecekleri bedava internet müzik paketine sahip olmaktadırlar. İlk aylık kullanım ardından sevenleri için devam edecek olan paket için çok cazip fiyatlandırmalar da bulunmaktadır. Diğer kampanyalar geçmeden önce faturalı olan turkcell müşterileri için yeni bir müjde ile devam etmek istiyoruz. Faturalı hat sahiplerine özel olarak bulunan bedava internet paketi için mesaj bölümüne 1GB3AY yazarak 2222’ye gönderdikleri takdir de aylık 1gb olmak üzere 3 ay boyunca kullanabilecekleri bir internet hakkına sahip olmaktadırlar. Bu hakları belirtilen süreler için de geçerli olmakta ve hakları devredilememektedir. Faturasızlar için de elbette güzel kampanyalar bulunmakta ve diledikleri gibi yararlanacakları bir kampanaya ile devam edelim mesaj kısmına LAZIM OLUR yazarak aylık olarak turkcell bedava internet sahibi olabilecekler isterlerse internet haklarını sms olarak da değiştirerek kullanabileceklerdir. Bu hakları bir sefere mahsus olmak üzere belirtilen süreler için de kullanabilirler. Diğer kampanyalar içerisin de halen güncelliğini koruyan sms bölümümden EVET MB yazarak 4323 numarasına kısa mesaj attıkların da kullanabilecekleri 100 veya 200 mb değerin de internet hakları olmaktadır. Bununla birlik te sizlere tam gaz bedava internet hakları vermeye devam edelim ve şimdi yine mesaj bölümüne GEL MB yazarak 2222ye kısa mesaj gönderdiğiniz de sizlere kısa süreli bir kullanım olsa da 1gb kadar bedava internet hakkı tanımaktadır.

 3. Evet arkadaşlar, bugün sizlerle Turkcell operatörüne ait olan bedava çekilişler sunacağız. Eğer sizlerde 2016 senesinde turkcell bedava internet kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken işlemlerden biri olan bu yazımızı ve alt kısımda yer alan yorumları da göz atmayı unutmayınız. Zevksiz.net sitesinin düzenlenmiş olduğu çekilişler sayesinde sizlerde bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

 4. Abi bana kesin olan internet paketi yazarımızın

  1. Günümüzün büyük iletişim ağlarından en büyüğünü oluşturan Turkcell operatörüne ait son zamanlarda en çok konuşulacak bir hamle yaparak 4.5G hareketini başlatmış durumdadır. 2016 Nisan ayında beklenen 4.5G nihayetinde 1 Nisan tarihinden itibaren herkese hizmet vermeye başlayacak, eğer sizlerde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız mutlaka hattınızı bir an önce 31 Mart 2016 tarihine kadar 4.5G uyumlu yaparak bir an önce Turkcell bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Bu paketi yapabilmek için hattınızın ve telefonunuzun 2016 şartlarına uyumlu olması gerekmektedir, 4.5G uyumlu olan telefonlar ve hatlar daha hızlı bir şekilde internete bağlanarak daha hızlı bir şekilde işlemlerini yapabilecek. Bir diğer büyük kampanyalardan biri olan Bip uygulamasından eğer daha önceden hiç yararlanmadıysanız muhtemelen şuan kullanabileceğiniz 1GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Bip kampanyasından daha önce hiç yararlanmayan kullanıcıların kullanabileceği bedava internet paketinden hemen yararlanmak istiyorsanız ilk olarak, Google Play’den telefonlarınıza Bip uygulamasını kurmak ve ardından telefon numaranızı girerek bedava internete sahip olabilirsiniz.

 5. Görüntülü ve ya sesli konuşmak isteyenler için ideal olan anlık mesajlaşma uygulamasını kullanan herkes 2 kere 1GB Turkcell bedava internet kazanıyor. Turkcell tarafından bütün Türkiye’ye ücretsiz olarak kullanılmasına izin verilen Bip Messenger uygulamasını indirip kullanan Turkcell’li aboneler bu kampanyayı daha önceden yaptıysa, hemen hattını 4.5G uyumlu yaparak tekrardan yaparsa yine bedava internet kazanmaya aday olacaktır. Turkcell tarafından merakla beklenen bu kampanyadan daha önceden hiç yararlanmadıysanız şimdiden ilk olarak normal hattınızdan Bip Messenger uygulamasını yapınız ve ardından bedava internet paketiniz bittikten sonra tekrar olarak yapmak isterseniz herhangi bir Turkcell bayisine giderek hattınızı 4.5G uyumlu yapınız. 4.5G uyumlu yaptıktan sonra Bip Messenger uygulamasını bir daha yapmak yerine 4.5G hattınıza verilecek olan deneme internet paketini yapınız ve ardından bu deneme paketi bitince tekrardan Bip Messenger uygulamasını tekrardan yapınız. Turkcell bedava internet 2016 kampanyalarından bir diğeri olan, sınırsız müzik keyfi ile sizlerde dilediğiniz kadar ücretsiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. Müzik paketlerinden bedava olarak faydalanmak istiyorsanız, DİNLE yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderin ve ardından gelecek olan SMS’ten sonra ücretsiz olarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca 1 günlük 500MB bedava internet kazanmak istiyorsanız da hemen Turkcell tarafından verilmekte olan Gollercepte uygulamasını telefonlarınıza indirerek Facebook bağlantısını kullanıp giriş yapınız ve ardından bedava günlük 500MB internet paketini kazanın. Turkcell her ay daha farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor eğer sizlerde 2016 senesinde Turkcell bedava internet kullanmadıysanız okumaya devam ediniz.

 6. Bedava nasil net yaparim

  1. Faturalı ve ya faturasız olun yeter ki Genç Turkcell tarifesine sahip olun, son zamanlarda gelişmiş özelliklerde paket sunan Turkcell tarafından verilen bedava internet 2016 kampanyalarından biri olan Gollercepte uygulaması ile günlük kullanabileceğiniz 500MB hediye interneti şimdiden kullanabilirsiniz. Turkcell tarafından ücretsiz bir şekilde bütün kendi kullanıcılarına sunulan bu kampanyadan faydalanmak isterseniz ilk olarak telefonunuza Google Play marketlerinden herhangi bir Gollercepte App uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bunun haricinde ise Google Play tarafından sunulan bir diğer Turkcell Bedava İnternet 2016 kampanyası olan Bip Messenger uygulamasından daha önceden hiç faydalanmadıysanız ilk olarak hemen sizlerde bu uygulamayı indirerek telefon numaranız ile üye olunuz ve ardından hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava interneti kullanmaya başlayın. Ayrıca bir diğer çok konuşulan paketlerinden biri olan, yine Turkcell tarafından faturasız ve ya faturalı ayırt etmeden Ramazan ayında kullanabileceğiniz toplamda Her gece 2GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Sadece mübarek Ramazan ayında kullanabileceğiniz bedava internet kampanyası gece saatlerinde geçerlidir, gece 02:00 – 06:00 arasında geçerli olan bu kampanyadan eğer sizlerde yararlanmak istiyorsanız Turkcell sahur paketini deneyebilirsiniz. Ramazan ayında bedava internet olarak dağıtılmakta olan, sahur paketine şimdi sahip olmak istiyorsanız SAHUR yazıp ücretsiz olarak 2222 servisine mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell ile bir çok bedava internet kampanyasından sizlerde yararlanmayı unutmayınız. Her geçen gün alt yapısı gelişmekte olan Turkcell operatörüne ait 2016 bedava internet kampanyalarına sahip olmak isteyenler daha önceden yapmayan kişiler tekrardan bu paketleri yaparak ücretsiz bir şekilde faydalanmış olacaklar.

   1. Abi bip’i yükledim ama kazanamadım bişi

    1. Merhaba, BİP uygulamasını daha önceden yapmamış olmalısınız. Eğer daha önceden yaptıysanız ve tekrardan bir daha yapmak istiyorsanız hattınızı 4.5G uyumlu yapınız ve daha sonrasında tekrardan uygulamayı tekrardan indirip tekrar giriş yapın. Bu işlemi yaptıktan sonra, bedava internet tekrardan kazanacaksınız.

     1. Abi ben 1gb aldım benim hat zaten 4.5 g liydim ama gelmedi

 7. YENI BEDAVA INTERNET KODLARI VARMIDIR

  1. Merhaba Hülya, yukarıda Turkcell’e ait bedava internet şifrelerini paylaştık bakabilir ve kullanabilirsin. Daha önceden yapmadıysan zaten %100 olacaktır.

 8. Turkcell Turbo T 50 yi kapatip açtiktan sonra kasiyo,arada güç düğmesinden kapattıktan sonra hemen açılmiyo sorunu ne olabilir?

  1. Servise götür

 9. Hic kullanmadım olmuyo yardımcı olurmusunuz

 10. Daha fazla internet istiyorum

 11. Hesabim uygulamasini ilk kez yükledim fakat haftalik internet paketi gelmedi

 12. Teşekkür ederim 4Gb Hediye yaptım

 13. 1 gb iyi oldu saolun

 14. Turkcell yine düzenlediği kampanyalar ile birlikte 2017 yılını sallayacak gibi gözükmektedir. Geçen yıllarda olduğu gibi sürekli yeni kampanyalar hakkında sürekli bilgiler vermekteyiz bugün ise Turkcell bedava internet 2017 yılı için geçerli olan paketler hakkında ön açıklama yapmak istedim. Turkcell operatörü 2017 yılında devam ettireceği olan Bip Messenger uygulamasıyla yine kendi abonelerine bedava internet imkanı sunmaktadır. Böylelikle sizlerde 2016 yılında yapacağınız bu paket sayesinde istediğiniz her internet sitesine Turkcell sayesinde ücretsiz erişim sağlamış olacak ve günümüz de bol bol bu tür kampanyalardan yararlanmış olacaksınız daha önceden Bip Messenger uygulamasını indirmediyseniz hemen telefonlarınıza bu muhteşem uygulamayı indirip telefon numaranız ile kayıt olun. Telefon numaranız Turkcell operatörüne bağlı ise ve Bip Messenger uygulamasına ilk defa kayıt oluyorsanız birazdan hattınıza tanımlanacak olan bedava internet paketiyle artık ücretsiz internet sizlerin hizmetinde. Bol bol internete girmek ve sizler de daha fazla bilgiye hızlıca erişmek istiyorsanız bizleri sakın takip etmekten vazgeçmeyin.

 15. Teknolojiye olan tutkumuz geçmişten beri hızla artmakta. Eskiden günler alan işlerimizi şimdilerde hop! tek tuşla halledebiliyoruz. Mesela internet. Hayatımızın her anında. Cep telefonlarımızda mesela. Yani şu sihirli ekranlarda. Cep telefonlarımız ise her an yanı başımızda. O küçük sihirli ekranlar sayesinde birçok işimizi yorulmadan halledebiliyoruz. İnternet bankacılığı mesela ya da yemek siparişi… Milyonlarca bilginin saklı olduğu tarayıcılar. Eğlenceyi sevenler için online oyunlar. Sosyal olanlara, sosyal olmak isteyenlere sosyal paylaşım siteleri; facebook, instagram, twitter’ lar… Peki, bunca şeyi internet üzerinden halledeceğiz tamam ama ya kota. Operatörlerin yaptıkları paketlerde bulunan internet maalesef birçoğumuza yeterli olmuyor. Doya doya internet kullanmak herkesin hakkı dedik ve sizler için operatörlerde araştırmaya çıktık. İşte kullanıcıların faydalanabilecekleri operatör bedava internet kampanyaları…
  Avea operatörünü kullananlar için ise yine birkaç kampanya mevcut. Örneğin hediye 1GB için 1GB yazarak 5555’ e gönderebilirsiniz.

 16. Yeni kampanyalarınız varmı benimki hiçbirinde olmadı

 17. Cok iyi saalun

 18. Hattim 4.5g olduğu halde internet gelmedi yardimci olurmusunuz

 19. Sarı kutu puanı ile internet paketi yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum ?

  1. Telefonundan *100# yi tuşla 2 ye bas 5 e bas 3 e bas ordan ne kadar puanin varsa ogrendikten sonra al

  2. 532 ara sari kutu de sonr sana kategoriler sunacAk dnsmN sende i ternet dersn ordn kolayca yapabilirsiniz

 20. Cok guzel uygulamalar var tesekkurler turkcell

 21. Goller cepte indirdim.ama wifiden bağlandığım için internet bana değil bağlandığım telefona geldi.nedeni nedir ne yapabilirim

 22. Çok güzel bir uygulama

 23. Bip mesenger indirdim 10 mesaj 5 gün boyunca atim ama internet gelmedi

 24. Turkcell İnternet Paketi yapmak için öncelikle bütçenize uygun bir internet paketi seçmelisiniz. Daha sonra Turkcell resmi internet sitesinden kişisel bilgilerinizle sisteme girerek, yayınlanan internet paketlerinden size uygun olanını seçerek satın al kısmına basmanız yeterlidir. Hattınızda satın almak istediğiniz paketin tutarı mevcut ise zorlanmadan, internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.
  Bir diğer yolda evinize yakın herhangi bir Turkcell bayisine giderek internet paketi yaptırmak istediğinizi dile getirmelisiniz. Turkcell çalışanı size internet tarifeleri hakkında detaylı bir bilgi verir ve ardından istediğiniz tarifeyi satın almanız için işlemlere başlar. İnternet paketi satın almak için herhangi özel bir işlem gerekmez. Yalnızca GSM numaranız ve cüzdanınızın olması yeterli gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet Turkcell Bedava İnternet