Turkcell Bedava Sms

Turkcell Bedava Sms
Turkcell Bedava Sms

Uzun yıllardır devam eden bir kampanya ile karşınızdayız, Turkcell Türkiye’nin en büyük gelişmiş ve müşterilerine en çok önem veren operatörlerden biri. Son zamanlarda aranan bedava sms paketlerini Turkcell kendi müştelerine hediye ediyor. İşte sizlere bugün Turkcell Bedava Sms hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz.

Bedava Sms Paketi Nasıl Yapılır?

Paket tamamen ücretsiz olup, SMS paketinin yanı sıra 1 GB hediye internette veriyor, hem hediye internet sayesinde internette dolaşabiliyor hem de Hediye SMS ile arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle SMS ile mesajlaşabiliyorsunuz. 1 GB hediye internet verirken 1,000 adet hediye SMS veriyor.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekleri şu sırayla uygularsanız hediye 1 GB ve 1,000 adet SMS’e sahip olabilirsiniz.
1. adım; İptal Kabul yazıp 2222’ye yollayınız.
2. adım; yanıt geldikten sonra Devam yazıp 2197 ye yollayın.

BU işlemlerin sonunda sizlere 1 Hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet ve 1,000 adet hediye SMS verecektir. Turkcell, müşteri memnuniyetine çok önem veren operatörlerden en başında gelen opetördür. Bunun için mutlaka Turkcell’i tercih etmeliyiz. 2-3 TL fazladan verip kalitenin tadını tatmalısınız.

Öncelikle bu kampanyanın tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. Yalnızca bedava SMS işiniz bittiğinde bu paketten çıkış yapmalısınız. Aksi takdirde farura üzerinden ücretlendirme yapılabilir. Üstelik bu SMS paketleri bir tane ile sınırlı değil. Birden çok kampanya bulunur.

Turkcell’den ücretsiz 1000 SMS kazanmak için şu adımları gerekleştiriyorsunuz.

IPTAL IZIN yazarak 2222 koduna SMS atınız. Ardından ikinci adıma geçerek DEVAM yazarak 2197 koduna yolluyorsunuz. İşlenilen bu adımlardan sonra kendi GSM hattınıza Turkcell aracılığı ile 1000 adet SMS veyahut konuşma paketi tanımlanıyor. Turkcell’in şu an aktif şekilde bulunan bedava SMS servisi yoktur. Lakin Turkcell GSM operatörü bir kampanya başlattığı anda güncel bir şekilde siteyi takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Samiye - 23 Temmuz 2015 - 19:40

Dediklerinizi yaparak ücretsiz olarak sms ve internet paketi aldım teşekkür ederim çok harika bir blog sahibisiniz sitenize artık sürekli olarak giricem

Irem - 2 Mayıs 2019 - 06:29

Geri nasil iptal edebilirim

GİZEM - 21 Ağustos 2019 - 22:32

Harikaaa bayılıyorum

Amedus - 10 Kasım 2019 - 00:01

Harbiden geri nasıl iptal edilecek