Turkcell Ben Yaptım Nasıl Yapılır?

Turkcell Ben Yaptım Nasıl Yapılır?
Turkcell Ben Yaptım Nasıl Yapılır?

Turkcell’in yeni çılgınlığı ben yaptım tarifeleri. İnsanları hazır kalıplaşmış tarifelere bağlamadan istediği tarifeyi kendi yaratma imkânı sağlıyor. Ben yaptım tarifeleriyle tanışan gençler istedikleri gibi dakika, mesaj ve internet imkânlarını seçebiliyorlar. Eğer gençsen ve hiçbir tarife beni kısıtlayamaz diyorsan Ben Yaptım uygulaması tam sana göre. Hayatta özgür olan gençlere tarifesinde de özgür olma imkânı sağlıyor. Kısa mesaj yazamam mı diyorsun, dakikası bol tarifeni kendin seçebilirsin. Bol Bol konuşurum, sınırsız konuşmalar, heryöne dakikalar tam bana göre diyorsan bol dakikalar tam sana göre.  Maalesef Ben Yaptım paketinden 25 yaş altındaysan ve bireysel faturalı hatta sahipsen yararlanabilirsin. Başka bir operatörde ya da tarifeli başka bir paketten yararlanıyorsanız Ben yaptım paketine geçmek için mevcut taahhütlü tekliflerini iptal etmen gerekebilir. Bu durumda 0 532 532 00 00 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden detaylı bilgi alabilirsin.

Gençlerin bir numaralı dostu olan Turkcell’den sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen numaranızı bu operatöre taşıyıp bu gibi kampanyalardan çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Turkcell operatöründe GNC’li olduğunuz takdirde daha fazla, paketi daha uygun fiyattan alabilirsiniz. Turkcell ben ben yaptım kampanyasından faydalanmak için, 25 yaş altı olmanız ve bireysel faturalı olmanız gerekmektedir.

Turkcell de faturalı olmak istiyorsanız sizlerde en yakın Turkcell bayisine giderek faturasız hattan faturalı hatta geçiş işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Numaranız, farklı bir operatörde ise yine numaranızı Turkcell’e taşıyıp bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan