Turkcell Cüzdan Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Cüzdan Nasıl İptal Edilir?
Turkcell Cüzdan Nasıl İptal Edilir?

Turkcell cüzdan sahibi olan aboneler, telefonlarını kaybetmek nedeniyle Turkcell Cüzdan hesaplarını kapatmak isteyebilirler. Bunun yanında diğer bazı nedenler dolayısı ile bu hesaptan kurtulmak isteyebilirler. Turkcell abonesi üyeler, Turkcell cüzdan hesaplarını kapatmak için Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilir veyahut iletişim merkezlerine gitmelidirler. Lakin ondan önce atılması gereken adım hesapta bulunan parayı çekmelidirler. Turkcell cüzdan hesabında yer alan parayı ATM aracılığı ile çekin veyahut başka alanlarda harcayın. Daha sonra telefonunuzdan Turkcell İletişim Merkezlerini arayarak Cüzdan kapatma talebinizi dile getirin. Turkcell operatör yetkilileri ücretsiz bir şekilde Turkcell cüzdan hesabınızı kapatacaktır. Turkcell Cüzdan hesabınızı tekrar açtırmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

Ayrıca tekrardan Turkcell Cüzdan uygulamasını kullanmak istiyorsanız herhangi bir ücret vermeden bu güzel servise tekrardan kayıt olup kullanmaya devam edebilirsiniz. İptal işlemlerinizi ise Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak yapabilirsiniz ve ayrıca Turkcell’in bir diğer servisi olan Turkcell bedava internet servislerine de göz atarak buradan 2017 yılında halen geçerliliğini sürdürmekte olan bedava internet paketi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Turkcell hakkında daha fazla bilgi için Turkcell kategorimize göz atmayı veya turkcell.com.tr adresine giderek Turkcell’in resmi internet sitesinden kolaylıkla bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan